Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológushoz akarnak...

Pszichológushoz akarnak vinni. Ott mire számítsak? Miket fog kérdezni? Köti a titoktartás?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 17:18
 1/10 anonim válasza:
46%

Először biztos megmutatja neked ezt a tesztet:

[link]

2010. nov. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Köti a titoktartás, igen. Meg fogja kérdezni először is ,hogy miért jöttél. A többi kérdés már abból adódik, mi itt nem tudhatjuk a problémádat.
2010. nov. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Apukám alkoholista évek óta, anyukám elment a testvéremmel 3 hónapja. Eddig apuval élek és még egy jó darabig így is lesz. Igazából nem tudom miért kell mennem, de én is érzem hogy valami nem stimmel. Szokott leni üldözési mániám, és olyan érzésem is hogy egy felsőbb hatalom irányít minket. Szoktam tudatmódosító szereket is használni. De ez utóbbi két hétben, egyre ritkábban.

16/L

2010. nov. 22. 17:28
 4/10 anonim ***** válasza:

az a tesz baromság, ne hidd el


kérdezni fog rólad, az érzéseidről, és hogy miért mentél el hozzá, illetve mit szeretnél elérni

ő nem fog sokat beszélni, neked kell elmondani dolgokat


de fontos, hogy te is azt mondod el, amit TE akarsz, ha valamit nem akarsz elmondani, akkor nem muszály

2010. nov. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen szereket használsz?
2010. nov. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tetris ***** válasza:

Azokat a tudatmódosító szereket felejtsd el!!!! Nemcsak a fiatal életedet teszed tönkre vele, hanem a még meg sem született gyermekeidét is!!!

A pszichológus előtt bátran beszélhetsz az érzéseidről, mindarról, ami bánt, ami miatt menekülsz a világból ezekkel a tudatmódosító szerekkel. Az ő titoktartásában feltétlenül megbízhatsz, legbensőbb gondolataidat, titkaidat is megoszthatod vele. Utána könnyebb lesz, mert tisztábban fogod látni a gondjaidat, és önmagadat is.

A lélek ugyanolyan sebezhető, mint a test. Ő a lélek sebeit kezeli. Segítségedre lehet, menj hozzá bátran.

2010. nov. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy fogom fel hogy menekülök. Az alkotás miatt csinálom. Először persze csak kíváncsiságból, de aztán nagyon megszerettem. Rájöttem, hogy nagyon eltudok mélyülni valamiben, ha be vagyok szívva és ettől jobban tudok rajzolni. Skizofréniás tüneteim is vannak ilyen állapotban. Az elmebetegeket pedig nem lenézem és sajnálom, hanem tisztelem. Csodálatos elmével rendelkeznek szerintem. =)
2010. nov. 22. 18:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Írj egy privátot, ha szeretnél, el tudok neked mondani sok mindent erről az egész témáról.:) Szívesen segítek, és úgy érzem, hogy jártas vagyok benne. Szóval írd meg az msn-címed, ha szeretnéd.
2010. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Írtam privit =)
2010. nov. 22. 18:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a teszt tényleg egy b@romság. Én az 5. képen nem láttam számot. Ez azt jelenti, hogy buzz vagyok. És ezt most kell megtudnom öreg fejjel. Remélem nem fognak üldözni érte.
2010. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!