Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol találok olyat akinek...

Hol találok olyat akinek elmondhatom a problémáimat? Vagy kikhez lehet fordulni? Csak pszichológushoz v neten is van lehetőség olyanra aki meghallgat és segít is kicsit?

Figyelt kérdés
úgy érzem kezdek meghülyülni, nem érzem jól magam, kórházba nem akarok menni, ideges vagyok nagyon sokszor, tanulnom kéne de neki se bírok állni, nem megyek napokig itthonról sehova, mondjuk dolgom sincs sok, de azért emberekkel tartom a kapcsolatot, nem akarok gyógyszert szedni... van valami lehetőség ahova lehet fordulni, beszélgetni, aki segít mi bajom? vagy csak általános téli magamalásüllyedés? :(
2012. jan. 4. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
én beszélgetek veled, ha akarod
2012. jan. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is szívesen beszélgetek veled, és ha tudok adok tanácsot.
2012. jan. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pszichoterapeutához járok, mert magam nem tudtam megküzdeni ezekkel a pszichés gondjaimmal..
2012. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!