Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek is ártalmas az...

Szerintetek is ártalmas az ember mentális egészségére a Tények című hírműsor?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam hírműsort nézni. A neten elolvasom a híreket (tudomány, technika, néha gazdaság, ritkán belpolitika és egy-két bulvárhírt is), viszont az egyik ismerősöm, aki totál negatív sosem olvas neten híreket. Azt mondja, hogy csak a Tényeket nézi meg. Ma bekapcsoltam én is és hát, minden hír amit láttam az erőszakos cselekményekről szólt: "megkéselte", "megölte", "bántalmazta". Állítólag emellett nem is nagyon van benne más, max. balesetek, szerencsétlenségek és bírósági perek. Lehetséges, hogy emiatt a sok "trutyi" miatt ilyen negatív ez a kollégám?

2012. febr. 13. 21:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%

Ha hírek, csak ez:

[link]

Nekem is totál elegem van a csődbe fog menni, be fog dőlni, le fog mondani, le fogják mondatni, felgyújtotta, megerőszakolta, a celeb kés alá fekszik, a celebek szakítottak, a celebek elváltak c. hírekből.

2012. febr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Most nagyon örülök, mert látom, másokban is van igény a pozitív dolgokra.
2012. febr. 19. 13:12
 13/14 anonim ***** válasza:

Gyilkoljuk meg politikusainkat és családjaikat mozgalom!


Szemet szemért, ahogy az ősidőkben!!

2012. febr. 21. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
figyelj ha az a tényállás hogy ezek az események történnek meg, akkor ezekről kell tudomást szerezni, mert nyilván többet tanulsz egy baleset híréből (pl jobban odafilgyelsz másnap vezetésnél) mint egy szörföző papagájos hírből...
2012. márc. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!