Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehetne rabeszelni egy...

Hogy lehetne rabeszelni egy praktizalo maszek pszihiatert arra, hogy antidepresszansok helyett valami termeszetes gyogynovegy-alapu keszitmenyt adjon?

Figyelt kérdés

Szules utanni depit diagnosztizalt a doki a ferjem aktiv kozremukodesevel, pedig nem is erzem magam annak, mert minden feladatot ellatok, de mivel azt mondtam hogy elfogadom a kezelest ,most mar nem mondhatok nemet.Tulajdonkeppen a ferjem szeretne belemtomni a nyugtatokat mert megmondom a velemenyem ha valami nem tetszik es igy akar elhallgattatni.Azt mondanom sem kell hogy a hazassagunk konfliktusokban gazdag, ugy banik velem mint egy cseleddel, mindent o akar es iranyit is nekem egy szavam sincsen.Igazi patriarchat tipus.

Felek a gyogyszerek mellekhatasaitol ,sok borzaszto dolgot hallottam mar es szeretnem elkerulni azt hogy tenyleg elmebeteget csinaljon belolem.



2012. febr. 17. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha megteheted, akkor hagyd el ezt a férjet, mert a végén még tényleg bajba kerülsz.

A szakorvosok csak gyógyszerekben hisznek.

2012. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ha szoptatod még a babát, akkor őrá is veszélyes a gyógyszer nem? Ezt az orvos nem tudja???

Ha csak házi robotnak akar használni, akkor valóban jó módszer, hogy kikészítsen Téged. Nem csoda ha depressziós lettél.

Vegyél magadnak gyógynövényeset, ha úgy érzed, hogy szükséged van rá és minél előbb keress biztonságosabb terepet!

2012. febr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Le akarja allitatni a szoptatast es mar meg is vette nekem a Karbamazepint meg a Zoloftot.Persze en nem szedtem be semmit, pedig kenyszeriteni akart.Az orvos szerintem is csak a gyogyszerekben hisz de talan ha egyedul mennek es elmeselnem hogy mi is van a hatterbe talan jovahagyna.Az igazsag az,hogy nem erzem magam depressziosnak.
2012. febr. 17. 23:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Carbamazepint nem nagyon szoktak felírni "egyszerű" depresszióra, hanem inkább bipoláris zavarban szokták adni (amúgy epilepsziásoknak is fel szokták írni). Ezeknek a jellegzetessége, hogy nem mindig depressziós az illető, hanem vannak olyan szakaszok, amikor pont a depresszió ellentéte figyelhető meg az illetőben: emelkedett hangulat, "pörgés", sok energia. És ezek között lehetnek normális szakaszok is.

Vagyis, hogy most éppen nem érzed magad depressziósnak, még nem jelenti azt, hogy nincs semmi bajod és feleslegesek a gyógyszerek.

Amúgy ezek nem nyugtatók (az egyik hangulatstabilizáló, a másik pedig antidepresszáns), szóval nem hiszem, hogy "elhallgattatni" akar a férjed...

2012. febr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bipolaris zavar ugyan mar, ,szules elott volt egy vitank es utanna ugy kihozott a sodrombol hogy uvoltottem de az tobbet nem ismetlodott meg, a lelki terror pedig az o reszerol mindennapos es meg itt van a vallamon a ket pici meg a bevasarlas meg az osszes hazi munka es egyedul elek a lakasban!!!
2012. febr. 18. 11:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egyedül élsz két pici gyerekkel a lakásban, akkor ilyen erős gyógyszereket nem értem hogyan szedhetnél? A Zoloft is elég erős. Altathat is.
2012. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak szólok hogy én aki imádja a gyerekét,és soha nem vezettem rajta feszültséget,2 hét szedés után ordibáltam a picivel mert elszaladt.. utána siró görcs... a tv hangja annyira zavart hogy martam az arcomat.. 8 honapja szedem persze elmult az agresszió DE most eldöntöttem hogy megállok,és nagyon félek az elvonási tünetektől!! NE SZEDD BE MERT A ROVÁSUKRA MEHET!!
2012. márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!