Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen természetes antidepress...

Milyen természetes antidepresszánsok vannak?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék gyógyszerfüggő lenni,de egy ideje szorongásaim vannak.Szeretném valamivel javítani a dolgot.Köszönöm!
2011. ápr. 28. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

szagolgass levendulát

igyál citromfű teát

tanulj meg meditálni

színezgess mandalákat

hallgass klasszikus zenét!

2011. ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!A komoly zene felidegesít:)
2011. ápr. 28. 20:06
 3/15 anonim ***** válasza:
Milyen gyakoriak a szorongásaid? Jobb lenne orvoshoz menni. Hány éves vagy. Miért szorongsz? Természetes antidepresszáns az orbáncfü tea, csepp, vagy kivonat. Nyugtat, de az antidepresszáns hatás kialakulásához egyfolytában kell alkalmazni. Két hét mire kialakul a hatása.
2011. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi!Többnyire ideges vagyok és mindig feszült.
2011. ápr. 28. 20:16
 5/15 anonim ***** válasza:
sport, finom ételek, olyan zene ami nyugodt és szereted hallgatni, bármi amitől jól érzed magad.
2011. ápr. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. ápr. 29. 10:14
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
jó zeneszámok, rádió is jó autóban :) + valóvilág v édenhotel :D
2011. ápr. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Orbáncfű teát én is javaslom. Én magamon azt vettem észre, hogy nem csak hosszú távon van hatása. A tea elfogyasztása után kb másfél órára egyértelműen jobb a hangulatom. (+pörgök :D ) Persze ha bekajáltál előtte, akkor nem annyira érezhető, de éhgyomorra tiszta mdma-feeling. (csak enyhébben, persze)
2011. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lány vagy? Mert akkor óvatosan a gyógyteákkal, bezavarhatnak a fogamzásgátlóba.
2011. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Milyen sűrün van szorongásod és milyen jellegű. Azért ha nem tudsz gyógynövénnyel megküzdeni ellene érdemes orvoshoz menni vele nehogy egy súlyosabb depresszió alakuljon ki.
2011. ápr. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!