Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen életcélt találjak...

Milyen életcélt találjak magamnak?

Figyelt kérdés
nincs semmi amiért különösebben élhetnék:\
2012. febr. 17. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Az emberek vagy anyagi javakat akarnak felhalmozni, vagy szellemi célokat tűznek maguk elé, vagy érzelmi magasságokba szeretnének eljutni... de lehet mindezt vegyesen is. Lehetnél sportoló és alávethetnéd minden más érdeklődésedet ennek. Lehetnél művelt, széles látókörű ember, kiskorodtól készülhetnél erre, tanulhatnál, gyarapodhatnál, nyelveket tanulhatnál... de lehet célod egy szép és boldog család, ha neked esetleg nem volt.
2012. febr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Ha jót akarsz magadnak, akkor nem kínzod magad célok kijelölésével, hanem élvezed az életet úgy, ahogy jön.
2012. febr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xStefix ***** válasza:
67%

Mondjuk azt, hogy amikor elérkezik az utolsó perced, úgy tudj visszagondolni a múltadra, hogy ezért érdemes volt élni és küzdeni.

Hogy ez neked mit takar, azt csak te tudod kitalálni.


Én mások megsegítésében találtam ezt meg. És persze a családomban.

2012. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem sincs olyan amiért élhetnék. Engem nem érdekel se a sport, se az emberek, se a zene, a filmek sem.. semmi nem érdekel engem.. Csak az alvás azon kívűl semmi...
2012. márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!