Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van még ilyen ember? Beteg...

Van még ilyen ember? Beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Mindenkit érdekelnek a filmek, a zene, a regények - legalább valamelyik. És mindenki szeret emberekről beszélni, embereket figyelni, emberekről gondolkozni. Főleg emberekről.


Én közben itt vagyok a tudományos érdeklődési köreimmel és felmerülő kérdéseimmel, amikre választ keresek. Szépirodalmat ritkán olvasok, filmet keveset nézek, hanem a tudományos(abb) érdeklődési köreimmel foglalkozom. Elgondolkozni is ezekről gondolkozom.


Kérlek, ne azt írjátok, hogyan változtassak (ez nem beszólás akar lenni).

Arra vagyok kíváncsi, hol lehet találni még ilyeneket (már ha vannak)?

Ez milyen betegség? Asperger-szindróma lehet? Van még pár arra utaló tünetem.


2012. febr. 18. 17:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd magadban a hibát. Ezek alapján te teljesen normális vagy.
2012. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ennyire érdekel a tudomány, legalább ne legyél ostoba. Nem érdekelnek téged a filmek vagy az irodalom, hanem a tudomány? Ez már azt jelenti, hogy nem is vagy normális? Nem értem, tényleg. Neked nincsen semmilyen betegséged ezek alapján. Kezdj el tudományos könyveket olvasni és építsd a jövődet.
2012. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Azért szerintem az emberek felé illetve a lélekállapotok leírása, elbeszélése iránt tanusított ekkora fokú érdeklődéshiányom nem biztosan komplett dolog...
2012. febr. 18. 20:35
 4/23 anonim ***** válasza:
57%

Az élet faramuci dolog. Én imádok emberekkel foglalkozni. Ennek ellenére természettudományos nézőpontjaim teljesen elragadnak néha, képes vagyok a szobatársammal egész éjjel kvantummechanikáról beszélni. Képes vagyok teljesen befordulni.


Ez semmilyen szindróma, egyszerűen ilyen vagy. Ha igényed lesz az emberekre, alkalmazkodsz.

2012. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy ilyen vagy. Ez nem betegség, hanem áldás. De azért a nagy tudományos életben ne feletkezz meg az evésről, az ivásról, a fizikai szükségleteidről. A legtöbb nagy tudós eléggé félnótás is volt.
2012. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Miért lenne ez áldás? Hogy a legjobb barátnőimmel sincs közös témánk? Na jó, nyilván van, de az valamelyikünk panasza, a hülyülés vagy a napjaink elmesélése. Kb. ennyi...
2012. febr. 18. 23:03
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenkit érdekelnek a filmek, a zene, a regények - legalább valamelyik. "


Tévedés.


"Szépirodalmat ritkán olvasok, filmet keveset nézek, hanem a tudományos(abb) érdeklődési köreimmel foglalkozom. "


A férfiak többsége ilyen.


"Arra vagyok kíváncsi, hol lehet találni még ilyeneket (már ha vannak)?"


Budapesti Műszaki Egyetem.

2012. febr. 19. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

23:03


"Miért lenne ez áldás?"


Mert nyilván el tudsz menni informatikusnak vagy mérnöknek ilyen érdeklődéssel, és azzal sokat lehet keresni.


"közös témánk... valamelyikünk panasza, a hülyülés vagy a napjaink elmesélése. Kb. ennyi..."


Pont mint a barátságok 99%-ában. Szörnyű! Biztos beteg vagy :)))

2012. febr. 19. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
58%
Csillagász, biológus, fizikus, biokémikus :)
2012. febr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nő vagyok... Így ront is a helyzeten, ugye?
2012. febr. 19. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!