Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minek a hatására tud egy...

Minek a hatására tud egy ember ennyire megváltozni?

Figyelt kérdés

Nem szégyenlem rólam van szó.

Fiatalon rossz ember voltam,állatokat is öltem rengetegszer,loptam csaltam hazudtam,több bűncselekményemből kifolyólag elmeorvosi szakértőnél is jártam akik azt mondták,gyenge sivárak az érzelmeim.

Kb 6-8 év telt el azóta,ma annyira sajnálom az állatokat,szinte könnybe lábad a szemem mikor ránézek a macskámra hogy tudtam ennyire mocskos lenni hogy bántani mertem a szegény gyengébb élőlényeket,minden emberen segítenék és a szívem megszakad mikor szerencsétlenül járt családokat látok,tévében sok műsor is tud váltani ki belőlem könnyeket amiken régen csak nevettem. Ez mitől alakulhatott ki ez a 180 fokos változás a fejemben? minden téren.


2012. jan. 11. 19:57
 1/4 A kérdező kommentje:
szóval egy érzéketlen tuskóból lettem szerintem egy túlérzékeny ember
2012. jan. 11. 20:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Megjött az eszed. Nem tudhatjuk, hogy mi váltotta ezt ki belőled, erre neked kell visszaemlékezni
2012. jan. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
aha én nem tudom,gondoltam valami pszihiáter tud valami tipikus esetet,ami kiválthat ilyent
2012. jan. 11. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Pl. börtön, barátnő, gyerek születése, kilépés rossz társaságokból...
2012. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!