Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok rendesen...

Miért nem tudok rendesen aludni? HELP!

Figyelt kérdés

Már hónapok óta nem tudok rendesen,nyugodtan aludni :( Szinte minden éjjel rémálmaim vannak,2-3óránként(valamikor 1-2óránként) felriadok. Már próbáltam mindenféle gyógyteát,lazító módszert,sportot,de nem jön be semmi.Gyógyszert meg nem akarok,mert az nem végleges megoldás...

Mitől van ez és mit tegyek???!Segítsen valaki!Már totál ki vagyok idegileg is:'(


2012. febr. 20. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi az, ami téged ilyen őrületes szorongásban tart...?
2012. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sok minden egyszerre (munkanélküliség,családi problémák,iskola(levelezős vagyok),egyéb stresszes ügyek).

Valami ötlet?

22/L

2012. febr. 20. 21:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, amiket mondasz: sport, jól kimozogni magad, főleg a friss levegőn (nem edzőteremben), relaxálás, nyugtató teák (egyszerű citromfű teljesen jó). Agykontroll. Bach virág terápia... - ehhez kell szakember, aki összeállítja neked, de segít!
2012. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sport,tea(citromfű is) megvolt már,nem jött be;

szakemberre se időm,se pénzem :(

Főleg pénzem nincs.De pontosan milyen szakember?

2012. febr. 20. 21:55
 5/10 anonim ***** válasza:

Aki Bach virág terápiával foglalkozik.


Ha gáz van benned, és sajnálod magadtól az időt meg a pénzt, akkor az azt jelenti, hogy kő keményen nem vagy elég fontos magadnak.... Így pedig egész életedben szívatni fogod magad.... Ez van. Meg kell hozni a döntést, hogy fontos vagy magadnak, elköteleződsz magad mellett, és segítesz magadon...

2012. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És kb mennyibe fog ez nekem fájni?Csak mert a kevés pénzemből spórolnom kellene még egy szemműtétre is,ami meló nélkül így is érdekes lesz :/ És persze mi az a terápia?Köszönet előre is.
2012. febr. 20. 22:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyi, nézz körül. De felkészült Bach-terapeutához menj.

Virágesszenciával dolgozik. Olvass utána. Először elbeszélget veled a problémáidról, és összeállítja a megfelelő keveréket. (Ezt magadnak, könyv alapján nem csinálhatod, ezt tényleg tanulni kell!)


Hatásos, tapasztaltam!

2012. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ok,utánaolvasok.Köszönöm.
2012. febr. 20. 22:06
 9/10 Izabell ***** válasza:
100%

én az alvászavar szélsoseges esete voltam:)

~altatókkal sem aludtam csak alig 1-2 órákat.Orvosról-orvosra vittek,de semmi.Aztán megtaláltunk egy agysebészt, aki pillanatok alatt osszeállította a gyógyszerem.Onnantól kezdve csak gyógyulok.Mondjuk nekem az volt a baj, hogy az évek során a sérelmeim, tragédiák osszegyultek, s nem vezettem le.

Azt tudom ajánlani, hogy valamivel foglald le magad.Amit szeretsz. Amikor lefekszel, ugy fekudj le"ó aztán ugyis elalszom".Ne az legyen,hogy rettegsz tole. Igyá gyogyteakat, foglald le magad...minnel kevesebb idod legyen arra gondolni, hogy most problemad van.

Sok sikert

2012. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Izabell ***** válasza:
elozo vagyok:[18lány]
2012. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!