Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » MI történik velem? Már fél...

MI történik velem? Már fél éve nem bírok rendesen aludni, éjfélig vagy hajnalig forgolódok, járkálok.

Figyelt kérdés

2 éve volt rohamom éjszaka, iszonyatos halálfélelmem volt, és úgy éreztem ott halok meg, azóta félek.

Tegnap nagyon megijedtem. Éjfél körül kimentem a konyhába inni, de susogásokat hallottam magam körül amik azt mondták: Gyere!Gyere ide!várlak!

Mindenfelé fordultam, és hevesen vert a szívem, de próbáltam elterelni valamivel a figyelmemet, hátha csak hallucinálok, és gyorsan magamra húztam a takarót.

Skizofrén vagyok, vagy mi?


2009. júl. 9. 21:07
 1/8 A kérdező kommentje:
16/L
2009. júl. 9. 21:08
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Mitől volt halálfélelmed!Lehet hogy démoni erők támadtak meg!De hit a kereszténység erősebb mindennél!Csak ezt jegyezd meg!
2009. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
olyan 20 percig tarthatott, és nem tudom mitől alakult ki, csak egyszerűen belegondoltam, hogy végül is akármikor meghalhatok. Bármikor, akár most is.
2009. júl. 9. 21:32
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy ilyen csak enyhébben!gondolj arra hogy mennyien vannak 90 évesek!És még viszonylag jól!
2009. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel bárki meghalhatna bármikor!Hagy azokat a gondolatok !hülyeség!gondolj arra hogy mitől szép és jó az élet!
2009. júl. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem voltak semmiféle hangok, te idézted elő őket azzal, hogy félsz.

Mindenképp orvoshoz kéne menned. Skizofrén nem vagy, annak vajmi kevés köze van az ilyenekhez.

2009. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

dehát bármikor előjönnek!

akkor is, amikor nem félek, vagy ilyesmi!

...mihez kezdjek??:(

2009. júl. 11. 18:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz egy kivizsgálásra,lehet,hogy valami probléma van a fejeddel :S Az ilyen démonos meg szellemes baromságokat meg imádom ember,legalább azt várnák meg,hogy beírja a z illető,hogy 20ezer orvosnál voltam de egyik sem tudja mi a baj...
2010. júl. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!