Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegség ez? Hogyan...

Milyen betegség ez? Hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés

Amikor emberek közé megyek,akiket ismerek, gondolok itt az osztály társaimra, régi ismerősökre és beszélgetni kellene velük, mert mindenki beszélget, ez normális... valahogy nem tudok mit mondani, csatlakozni...

Viszont, ha új emberekkel találkozok könnyebben kommunikálok velük és sok mindent meg tudunk beszélni...

Szerintetek ez milyen betegség?

Egyáltalán létezik ilyen probléma?


2012. febr. 22. 00:17
 1/6 anonim válasza:

nem betegseg

unod a spanjaid hulyesegeit mig az idegeneket meg nem!!

2012. febr. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem betegség. Új emberekkel van miről beszélned. A régiekkel meg csak a társaság miatt vagy, mert már az összes storyt ismered velük kapcsolatban.
2012. febr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ez nem betegség, és még csak nem is probléma.

Nyitott vagy az új emberekkel, az is lehet, hogy a személy akit a régi ismerőseid megismertek benned már nem te vagy (mivel változtál), de már nem tudsz kivetkőzni a régi szerepedből, viszont az új emberek nem ismerik a régi éned ezért előttük lehetsz önmagad.

Ismerj meg még több embert, akik számodra szimpatikusak és hidd el, hogy akkor lesz kedved becsatlakozni közéjük.

2012. febr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezen én is sokat gondolkodotam, és lehet hogy igy van, mert tényleg megváltoztam és ma már úgy érzem, nem az vagyok, akit megismertek, csak nem tudok rajta változtatni.:(
2012. febr. 23. 09:01
 5/6 anonim válasza:
Ezen nem kell változtatnod, majd ha új társaságba kerülsz minden beáll.
2012. febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak megjelölöm, mert később írni akarok neked.
2012. márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!