Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásból adódó erős...

Szorongásból adódó erős vizelési ingert hogy lehet megelőzni/kezelni?

Figyelt kérdés

Gondolom, hogy a szorongást kéne megszüntetni (az folyamatban van), de addig sem tudom, hogy evvel mit tudok kezdeni.

Természetesen a problémám akkor jelentkezik, mikor olyan helyre megyek, ahol tudom, hogy hosszabb ideig nem jutok ki wc-re. Ilyenkor hiába nem iszom aznap sokat, kimegyek közvetlen előtte pisilni, egy-másfél óra múlva már szenvedek. Ráadásul ilyen "mindjárt bepisilek" érzésem van. Tudtok erre valami megoldást?


Ez fajulhat odáig, hogy az embernek már a záróizmai is felmondják a szolgálatot?



2011. dec. 10. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Huh ha szorongok nekem is gyorsabb a kiválasztásom, de nekem pont az a problémám, hogy elmegyek wc-re és ne jön ki o.O és pl. suliba már eslő óra után nagyon kell, és ez utolsó óráig csak gyűlik. Mire haza érek már annyira fáj, hogy csak na, viszont otthon tudok wczni ... szóval nem értem ez is mitől van o.O
2011. dec. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!