Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől érzem magam így mostanában?

Mitől érzem magam így mostanában?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban valahogy nagyon negatív volt a hangulatom, pedig semmilyen rossz dolog nem történt velem, épp ellenkezőleg. Akármilyen jó dolgok történtek velem, nem dobódtam fel tőlük igazán. Néha még ezekhez is úgy álltam hozzá hogy minden mindegy. Pedig általában szinte mindig nagyon optimista vagyok de ez most valahogy nem megy, nem tudok annyira lelkesen hozzáálni mindenhez. Olyan is volt, hogy egy helyzetben sokkal több volt a jó mint a rossz és én mégis a negatív oldalára koncentráltam. Ez mitől lehet? Lehet h csak azért mert fáradt vagyok?

16/L



2012. febr. 25. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem bánt valami? egy srác, vagy valami kudarc?

Fáradtság még nem ok, szerintem.

2012. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
végülis lehet a fáradtság. én legtöbbször akkor szoktam negatív lenni ha alacsony az önbecsülésem és nemcsinálok semmit. nemrég szűnt meg a munkahelyem és ellustultam és elég rövid idő alatt elég negatív lettem. mostanság igyekszem takarítani,főzni,mosogatni stbstb tehát hasznosnak érezni magam és sokkal pozitívabban álok a dolgokhoz. viszek rendszert az életembe hogy ne essek szét.
2012. febr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Doruss ***** válasza:

Nem menstruálsz éppen? Nekem akkor szokott ilyen lenni.

Vagy nem történt valami rossz veled? Nincs valami konkrét oka annak, hogy rossz a hangulatod? Nem tudom, lehet-e a fáradtságtól, neked kell érezni, mennyire vagy fáradt. Egy bizonyos szint után szerintem lehet attól is, ha már nagyon kivagy. De lehet, hogy csak a hormonok teszik.

2012. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Yue-chan válasza:

Ezt és ennek változatait hívják depressziónak, ne ess kétségbe ez nem olyan komoly mint amilyennek egyesek hiszik. Lehurroghattok, de akkor is igazam van és ez teljes mértékben összefügg a táplálkozással. Nekem bevált a paleolit táplálkozás, de, ha nagyon ódzkodsz tőle, akkor csoki és borsó, azokban "boldogsághormon" van (szimpla kémia)

És mindenképp fizikai mozgás!!

16/L

2012. febr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!