Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szinte minden éjjel sírok...

Szinte minden éjjel sírok vagy sírni akarok még ha nincs is rá semmiféle okom. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
szinte már szeretem a sírást...egyszerre olyan rossz de meg is nyugtat valamiért... lassan már 2 éve minden éjjel sírok vagy valami hasonló és sokszor teljesen ok nélkül ...mi az oka? vagy miért lehet ez? 14/F

2012. márc. 3. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szokásoddá vált. Menetrendszerűen ismétlődik. Majd elhagyod.
2012. márc. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy baj van az életedben?
2012. márc. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ami azt illeti igen,gondolom :S :( vagyis inkább fogjuk rá h vannak bajaim :(
2012. márc. 3. 18:22
 4/13 anonim ***** válasza:
14 évesen lehet sírni baj nélkül is. A kamaszkor nem is annyira életkor, inkább állapot. Jönnek mindenféle idegen érzések, még a saját testére is úgy néz némelyikük, mintha idegen lenne, furcsa szokatlan hangulatok, néha sírni kell(ok nélkül)néha nevetni.(szintén ok nélkül) Minden rendben van ezzel. Egyszer kiszaladnál a világból, máskor átölelnéd, ugye? Ez is rendjén van.
2012. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nade ne viccelj már hogy norma egy 14 éves srácnál hogy sírva alszik el mindig? Mert ez nem normális, a maszturbálás, olvasás, számítógépezés, ezek normális dolgok, a sírás nem az. Egyszer-egyszer oké, de minden éjjel évekig? Ugyan... próbálj beszélgetni az életedről egy kedves emberrel és ha kell válts iskolát, környezetet, ez nem állapot...
2012. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

1- Köszönöm a válaszokat :D

2- az iskolával és hasonlókkal nincs baj. Igazából picit sejtem mi a baj de nem tudnám elmagyarázni snekinek sem úgy h egy olyan választ adjon ami segítene :(

2012. márc. 3. 18:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát most tehetsz egy próbát, én figyelek! :)
2012. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ajjaj :D 14 éves vagyok szóval kb 14 évig kéne beszélgetnünk ahoz hogy mindenre kitérjek ami fontos lehet :P
2012. márc. 3. 20:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Látod, mindig mindenkinek ezt mondom, hogy senki annyit rólad nem tudhat, mint amennyit te tudsz magadról, mert te mindent tudsz, legfeljebb nem mindenre emlékszel. Te nemcsak a megélt eseményeket őrzöd emlékként, hanem a hozzájuk kapcsolódó érzelmeket is, és ezt rajtad kivűl senki nem tudhatja. Félelmek, örömök, fájdalmak, ünnepek- hozzád tartoznak. A te világod. Szép világ?
2012. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
attól függ hogyan nézem... ha reálisan összegzek mindent sok évre visszamenőleg akkor tudom h nincs okom szomorúnak lenne és stb. mert nem volt rossz (annyira) de nekem még se szép ...pedig (szerintem) annak kéne, hogy legyen.
2012. márc. 4. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!