Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak a depresszióm...

Mit csináljak a depresszióm ellen?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, mert már komolyan nem akarok semmi mást csak meghalni. Nincs senkim, csak a barátom de mostanában ő is ellenem van. Egésznap sírok és eszem vagy alszom. Nagyon elegem van. 16/l

2012. márc. 4. 21:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kellene menni!!!
2012. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
nem akarok :(
2012. márc. 4. 21:27
 3/29 anonim ***** válasza:
80%

Az orvos felesleges.

Nem kell mást tenni, csak ép ésszel gondolkodni.

Tudom, miről beszélek, hiszen évekig depressziós voltam.


Ha kell valamiben segítség, vagy egyéb, nyugodtan írj privátot.

2012. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
0%

16éves vagy előtted van még minden attól ,hogy most rossz később még csomó jó dolog jöhet minek adnád fel? csomó szép dolgot tartogat az élet ennyi erővel mindenki feladhatná ne legyél már ilyen gyenge!!ne legyél buta!


szerintem ez most segíteni fog neked!

http://www.youtube.com/watch?v=HFmQTT87nmc

2012. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Pedig szükséged lenne legalább egy vkire, akinek elmondhatod a gondodat, ha pszichológushoz nem akarsz menni. Ha senkivel nem beszélsz, csak rosszabb lesz, még jobban magadba roskadsz. Amúgy mi bánt ennyire?
2012. márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
clehet nem érted és hülyeségnek tartod de a lényeg abban van ,hogy csak pozitivan láss mindent hihetetlen mekkora energiát ad nekem is amióta így cselekszem érzem ,hogy egyre jobban sikerül minden egyre több az energiám egyre magabiztosabb vagyok egyre többen keresik a társaságom egyszerűen sugárzom a jó kedvet és ezzel vonzom magamhoz az embereket
2012. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Nincs senkim, hiába próbálkzom uj barátokkal, az elején kedvesek utánna pedig egyszerűen nem kellenek(kétszínűség stb)

Csak a barátom van (4éve ismerem) de most is veszekszünk :'( és nem akarok nélküle élni

2012. márc. 4. 21:40
 8/29 anonim ***** válasza:
Biztos vannak jó dolgok is, hobbik az életedben, koncentrálj ezekre. Sportolj, sétálj jókat, szedj vitaminokat, járj emberek közé. Itt a tavasz, a jó idő, sokkal jobb, mint a nyomasztó tél, több a lehetőség, sokat lehetsz a szabadban. Én is sokáig voltam depressziós, pszichológus sokat segített, de mégis csak magamnak köszönhetem a legtöbbet. Akaraterő, kitartás, ezek a legfontosabbak. Én megtanultam pozitívan gondolkodni, szerintem neked is sikerül, csak akarnod kell.
2012. márc. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

nem sportolhatok:(

suliban is jól teljesítek 4.5 körül és azon is állandóan görcsölök:(

az egész életem egy görcs :(

2012. márc. 4. 21:45
 10/29 anonim ***** válasza:
Ne veszítsd el a barátodat. Éppen ezért is fontos talpra állnod, legalább ő miatta. Legyen ez a célod, ő érte (és magad miatt) küzdeni.
2012. márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!