Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy oldottátok meg az önbizal...

Hogy oldottátok meg az önbizalomhiányt?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Kis korom óta önbizalomhiányban szevedek amit nemtudok hogy megoldani..

Arcom kis korom óta tág erek miatt sokszor kipirosodik. Néha olykor órákig suliba utcán mindenhol legszívesseben elbújnék mivel úgy érzem mindenki azt nézi hogy milyen az arcom..

Karjaimon szintén az erek végett apró kiütéseim vannak amit csak 18 éves kromban lehet eltávolítani.. Szóval azért is sokat aggódom a kinézetem miatt.

Van pasim fiú lány barátaim akik mindíg azt mondják hogy szép i.. cuki meg ilyen vagyok de nemnagyon tudom nekik elhinni. Ha végigmegyek a folyosón úgy érzem álladóan mindenki engem figyel stb... Sminkelni szoktam magam attól kicsit jobban érzem magam de nemsokkal. Nemtudom mitcsináljak tanács?


2012. márc. 11. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha komolynak érzed a problémát, menj pszichológushoz. Nem kell tartani tőle, abból áll, hogy elbeszélgetsz egy normális emberrel arról, amiről csak akarsz. Ha nem érzed szükségét ennek, egyszerűen csak hidd el, hogy szép stb. vagy. Vannak barátaid, nem vagy magányos, mit akarsz még? Higgy nekik, és kész.
2012. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

van pasid és barátaid, MI KELL MÉG????????????????

teljesen normális vagy, ha gond lenne az arcoddal vagy az önbizalmaddal se pasid se barátaid nem lennének.

Ne aggódj ilyeneken, és ne törődj mások véleményével.

2012. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. márc. 12. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!