Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen könyvet olvassak, ami...

Milyen könyvet olvassak, ami segít legyőzni a szorongást és az önbizalomhiányt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 18:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mitől szorongsz? Mindentől, vagy bizonyos dolgoktól? Mit érzel ilyenkor?
2011. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Bár ezenkívül enyhe depresszióm és pánikbetegségem is van.

De nem hiszem,hogy van ilyen könyv,ami ennyi mindennnel foglalkozik.

Légyszi segítsetek,mert nagyon meg szeretnék gyógyulni.

2011. jan. 4. 18:59
 3/19 A kérdező kommentje:
főleg a megőrüléstől és a haláltól,de ezenkívül sajnos mindentől és egész nap rosszul vagyok
2011. jan. 4. 19:00
 4/19 anonim ***** válasza:

korod? nemed?

nekem is ilyen problémám van :(

el kell fogadnod magad...

de azért nincs önbizalmad, mert csúnya vagy?

2011. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

16/L

Mások szerint nem vagyok csúnya,de magamnak nem tetszem és tehetséges se vagyok.

2011. jan. 4. 20:02
 6/19 anonim ***** válasza:

Olyan jó ezt olvasni...már ne haragudj :) Én is ezektől rettegek, a haláltól nagyon, emiatt én is sokat szorongok. A megőrüléstől detto. Néha ha sokat figyelem magam, már úgy érzem nem vagyok normális.

Szóval ha olyanokról olvasok, mint én, akkor megnyugszom kicsit, hogy nem vagyok egyedül :)

Nekem ez már 3 éve megy. 0%-ról indultam, most olyan 70 körül vagyok.

A legfontosabb, hogy CÉLOK kellenek!!! Tűzz ki célokat, amiket véghez is viszel! Legyen az egy suli, nyelvvizsga, sport... Ja igen. A SPORT baromi fontos!!!

És kösd le a gondolataidat. Olvass sokat! Nem lehet ugyanis szorongva olvasni. Az agyunk csinálja ezt velünk, ha eltereljük a figyelmünket, nincs időnk rosszul lenni. De tényleg...

Azért megmondom neked, hogy én miket olvastam amikor nagyon rossz volt: Napoleon Hill, Dale Carnegie, Feldmás Andrástól minden!! Popper Péter, Müller Péter.

De az sem jó ám, ha mindig ezzel foglalkozol, és erről olvasol! Olvass mást is!

Figy, én is be tudok nagyon borulni... nincs értelme az életnek, úgyis meghalunk, meghalnak a szeretteink, úristen nehogy betegek legyenek, vagy nehogy én beteg legyek... hipochonder is vagy tuti :)))


Nem olyan vészes ez, ki lehet jönni belőle, csak CÉLOK, SPORT, BARÁTOK, OLVASÁS!! Kösd le az agyad!!!

2011. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
FELDMÁR ANDRÁS, NEM FeldmáS! Bocs :)
2011. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Les Giblin: Hogyan bánjunk az emberekkel

Ez a konyv jot tenne az onbizalmadnak

Sok sikert!

2011. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én a Titkot hallgatom minden nap. Csináltam ezt kb 1 másfél hónapig. Teljesen megváltozott a közérzetem. Sokkal jobban éreztem magam. Aztán karácsony előtt abba hagytam és egy idő után elkezdtem magam újra rosszabbul érezni. Most újra elkezdtem hallgatni minden nap és már érzem a hatását. :)

Kb 20-30 perces részt hallgatok meg egy-egy nap.

2011. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Mindenképp foglald el magad. Valami hobby, sport vagy bármi amitől jobban érzed magad és tereled a gondolataidat. :)
2011. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!