Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan küzdhetném le ezt az...

Hogyan küzdhetném le ezt az iszonyt, félelmet?

Figyelt kérdés

A bogarakról van szó. Mindenféle bogártól félek, ami repül és/vagy kitinpáncélja van. Csak egy pár kivétel van, amit elviselek, a kisebb pókok, hangya, muslinca, molylepke, szúnyog, légy és a hangya. Minden egyébtől valósággal reszketek és kifordulok magamból. Volt, hogy egy hétig nem aludtam az ágyamban, mert valami zizegést hallottam.


jön a meleg, jönnek a zizegők is. Az előbb nem mertem bejönni a lakásba mert valami nagy izé repdesett az ajtó körül.Elkezdett verni a szívem, leizzadtam, pánikszerű érzés fogott el, mint mindig. És ami még rosszabb, hogy évről évre rosszabbodik, minden nap jobban félek ettől, mit tegyek?


20 éves vagyok és lány.


2012. márc. 16. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

"20 éves vagyok és lány."


Fogadni mertem volna. De hogy ne csak ennyi legyen: menj el a háziorvosodhoz, és mondd el neki. Kérdezd meg, tudna e tanácsot adni. Tudod, egy háziorvosnak sok ismerőse van, sokféle betegséggel. Biztosan ismer ilyen beteget is

2012. márc. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Fogadni mertél volna? Ezt vehetem gúnynak?

Ezek szerint csak a 20 éves lányokat molesztálja az érzés. Akkor várok egy évet, máris más kategóriába esem. Akkor mi lesz a menő? Víziszony?


Kösz!

2012. márc. 16. 16:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Amit leírtál,egyértelműen rovarfóbia.Fordulj orvoshoz vagy pszichológushoz.
2012. márc. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!