Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan gyógyszer ami...

Van olyan gyógyszer ami segíti a tanulást és az emlékezést?

Figyelt kérdés
Itt nem amfetaminra gondolok, hanem valami olyanra ami nem felpörget, hanem az agy összeköttetéseit, adatáramlását gyorsítja.. vagy valami ilyesmi.
2012. márc. 17. 21:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát gratulálok neked! Azért, ha egy picit is érdekel a saját életed, nézd meg a videót:


[link]


[link]


Ha azt gondolod, ebben az állapotban képes leszel tanulni, emlékezni, az a te bajod.


Mellesleg: nem viccből írtam a c-vitamint! Napi 1000 mg, és simán pörögsz tőle, én el sem bírok este aludni...


Nem is tudom, mit fecsérlem rád az időmet, szerintem engem jobban érdekel az életed, mint saját magad. Gondolkozz el ezen!

2012. márc. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi. Van LSD-s ismerősöm. Tőle tudom, hogy egyszerre 1000 dolog kavarok a fejében. Szóval ha nem nagy adagot veszek be, akkor lehet, hogy hatna.

A C vitaminról meg annyit, hogy 1500 mg-ot fogyasztok. Múlthéten köhögtem, akkor 3000-et ettem meg naponta. De tanulni nem tudtam.

2012. márc. 18. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!