Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SEDATIF PC szopogató tabletta...

SEDATIF PC szopogató tabletta - mik a tapasztalatok, mennyibe kerül, hogyan kell bevenni? Részletek a kifejtős részben.

Figyelt kérdés

Olyan munkakörben dolgozom, amiben napi szinten 6 órát emberekre kell odafigyelnem, végig kell kommunikálni velük, stb. Szeretem a munkámat, most mégis úgy érzem, hogy elfáradtm "szellemileg" és "mentálisan".

Esténként nehezen alszom el, szabadidőmben pedig pótcselekvéseket végzek (portörölgetés, internetezés, chatelés), mindeközben pedig van bennem egy állandó belső feszültség egész nap. Nem tudom magam elengedni. Pedig nem hajtanak, nem bántanak, csak a munka maga olyan, hogy mások dolgaival kell foglalkoznom, stb.

Ezért gondoltam, hogy kipróbálnék egy gyógynövényes nyugtató/stresszoldó szert. De eddig még soha nem használtam semmi ilyet, sem más fajtát. Esetemben segítene, vagy egészen másra alkalmazható a Sedatif PC?


A Sedatif PC szopogató tablettát úgy kell bevenni mint pl. a Septofort szopogatós tablettát, mint egy cukorkát, elszopogatva? Mennyibe kerül most konkrétan egy doboz Sedatif PC, és az mennyi időre elég?


A válaszokat köszönöm szépen!


2012. márc. 23. 11:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
persze csak érted mire gondolok nekem csak az a lényeg hogy hasson, ha bebeszélem csak magamnak ha tényleg hatásos, egy a lényeg:) de valeriana tényleg erősebb szó mi szó :)
2012. márc. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
56%
Ez egy csodaszer. Nem tudtam aludni, elkezdtem szedni, mar első nap mint akit agyonvertek.. Tuti nem placebo, mivel amugy is szkeptikus vagyok a homeopátiával szemben es tudtam hogy először előhozza a tüneteket csak utána fog segíteni. Erre is készültem, vártam h felpörget, ehelyett rögtön segített. Nagyon örülök h megtaláltam.
2015. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!