Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hány darab 0,5mg frontin...

Hány darab 0,5mg frontin beszedése kell, hogy valaki végleg "elaludjon"?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 17:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%
halvány gőzöm sincs, nem vagyok otthon a kémiában, de egy dbooznyi biztos elég hozzá, de arra vigyázz, hogy véletlenül se vegyenek észre miközben haldokolsz, mert még megmenthetnek
2012. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
65%

de van egy jobb tippem, olvasd el: paulo coelho: veronika meg akar halni

tudom, hogy csak egy könyv, de nagyon tanulságos :)

2012. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem én akarom beszedni,csak a mennyiség érdekelt.
2012. márc. 24. 20:16
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
ezek nyugtatók, szal nehezen alszol el tőlük örökre... áltban túladagolás tünetei mutatkoznak csak, szapora szívverés, verejtékezés, légszomj és egyebek. Ha nem vagy szívbeteg ne próbálkozz.. nekem 3x túladagolástól, leírt tünetek lettek: szapora szívverés, zavartság, remegés, fáradtság és nyugtalanság. Nagyon sz*r érzés volt, és a szemeimet is hazavágta, 4napig vörösek voltak mert az erek annyira kitágultak a magasvérnyomástól.
2012. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
60%
100 db. Én 30 db-al voltam kórházban, csak 2 napot aludtam tőle, a szobatársam 100-tól viszont majdnem meghalt, csak megmentették. De készülj fel, hogy fulladásos halál lesz (légzésdepresszió), ami nem egy kellemes dolog.
2012. márc. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
78%

Állítólag ki vannak már úgy fejlesztve ezek a gyógyszerek, hogy nem tudsz hip-hop meghalni tőlük. Max. hosszú szenvedés után a hányásodba fulladsz bele, vagy agykárosodást szenvedsz, és elmerozzant leszel maradék életedre.


Ezt a kellemes, minden fájdalom nélküli "végleg elalvást" biztos nem lehet nyugtatóval előidézni.

2012. márc. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%
Frontintól nem nagyon lehet "örökre elaludni", max. mindenféle kellemetlen mellékhatások tapasztalhatók.
2012. márc. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
87%
Örökre elaludni nem, örökre megfulladni viszont igen. Légzésdepressziónak hívják az állapotot. Nem kapsz levegőt, megfulladsz.
2012. márc. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
74%

"Örökre elaludni nem, örökre megfulladni viszont igen. Légzésdepressziónak hívják az állapotot. "


Ahhoz egy hegynyi frontint meg kell zabálni, és még az sem biztos, hogy elég, mert összeáll a gyomorban egy emészthetetlen gombóccá és nem jut elég hatóanyag a szervezetbe.


Egyszerűbb akkor már teniszlabdát megpróbálni letüdőzni, az előbb megfojtja a pácienst, mint a frontin.

2012. márc. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
18%
Jó. Én ott voltam a kórházban és tudom, mi történt, te meg nem, úgyhogy nem fogok ezen vitatkozni.
2012. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!