Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hány darab 0,5mg frontin...

Hány darab 0,5mg frontin beszedése kell, hogy valaki végleg "elaludjon"?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 17:50
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
88%

Mikor értik már meg az emberek, hogy a Frontin szart sem ér, ha öngyilkosak akarnak lenni? Nagyon nagy mennyiségek sem okoznak halált. Több embert is ismerek, aki rengeteget bevett belőle, és orvosi segítség nélkül helyrejöttek pár nap alatt.

De mind1, próbálkozzatok csak ezzel, legalább nem lesz sikeres, és életben maradtok...:)

2012. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
28%
Ökör,idióta hülyegyerek!!!!
2012. márc. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 aandi85 válasza:
16%
Ne haragudjatok,de hogyan tudtok neki tanácsot adni,hogy mennyit vegyen be...Szomorú,,:(:( nemhogy lebeszélnétek még jobban ráveszitek...Biztos sok problémád van az életben,vagy valami más amiért elszeretnél "aludni" ,de ez nem megoldás...Próbáld pozítívan élni az életed,nem pedig ilyeneken gondolkozni..Minden nap egy új esély ,új kíhívás,stb...NEE VEGYÉL BE SEMMIT SEM...:(((
2012. márc. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

13-as Olvass mielőtt kötekedsz! a kérdező nem akar meghalni!


'A kérdező kommentje:


Nem én akarom beszedni,csak a mennyiség érdekelt.'

2012. márc. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
80%
A legtutibb módszer a vonat!!!
2012. márc. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
71%

Ehh.. micsoda baromság ez az öngyilkosság dolog. Ne már. Ha én oda jutnék egyszer is az életben, hogy meg akarnék halni a saját kezemtől, inkább valami extrém dolgot csinálnék helyette ami amúgy is halálos lehet. Mittomén... Az összes extrémsportot kipróbálnám a legvadabb körülmények között. Vagy elindulnék gyalog innen a Himaláját megmászni. Vágy átúsznám valamelyik óceánt. :) Annyi lehetőség van a halálra. Legalább legyen stílusos, vagány. :)

Sosem értettem az öngyilkosokat. Hihetetlen nagy ez a világ millió dolgot lehet benne csinálni. Még őrültségeket is. Ha már úgyis mindegy, akkor nem jobb lenne mondjuk a Niagara vízesésen lemenni gumicsónakkal mint egy marék bogyó hatását várva a plafont nézni? :)

2012. márc. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
milyen igaz...kár siettetni úgysem ússzuk meg :)
2012. márc. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 aandi85 válasza:
45%
14 es valami oka csak van a kérdésnek,teljesen mindegy,hogy ki.... bár én sem írnám ki,hogy nekem kell...Akkor sem kell ilyenen gondolkozni,rövid az élet és annak minden percét ki kell élvezni,mindenre van megoldás (nem az ,hogy valaki elaludjon) szomorú:((
2012. márc. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
53%

Szia!

Szerintem nagyon nagy hibát követsz el ha ilyesmin gondolkozol. Én is egyszer komolyan elhatároztam ezt, hála Istennek nem sikerült, mert Ő megmentett ettől a lépésemtől, utána megmutatta hogy mekkora visszafordíthatatlan hibát követtem volna el. Ráadásul az általam leküzdhetetlennek hitt problémából is kimentett.

Ne tegyél ilyet és ne is gondolkozz ilyesmin, ha mégis olyan nagy problémád lenne hogy komolyan ez foglalkoztat ez a dolog, kérj segítséget valakitől, de ne tegyél ilyet semmi képp sem. Ha gondolod küldj egy privát üzenetet.

Üdv.

2012. márc. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 azvanhogy válasza:
93%
drága barátom. javasolnám inkább a 2mg-os Rivotrilt ha valaki el akar aludni... abból elég olyan 20-25 szem. de ugye nem azért kérded, mert valakit te akarsz elaltatni? :o nem venném jó néven ha a lelkemen száradna....
2012. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!