Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax és Rivotril hosszú...

Xanax és Rivotril hosszú távon való együttes szedése?

Figyelt kérdés
Milyen tünetei lesznek? Rászokhatok? Mennyi kell belőlük ahhoz hogy komolyabb bajom legyen?
2012. márc. 26. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos írta fel neked? Akkor szedd úgy ahogy ő tanácsolta neked. És rászokhatsz.
2012. márc. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én úgy vagyok ezekkel, hogy már régen rossz ha valakinek ilyeneket kell szednie. a függés az a személyiségedtől függ, hogy mennyire vagy rászokós típus. a betegtájékoztatóban pedig benne vannak a túladagolás mellékhatásai.
2012. márc. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pszicháter...depresszió miatt ami az utóbbi időben csak súlyosbodott.
2012. márc. 26. 20:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Szedhető ugyan a kettő együtt, de azonos hatóanyag-csoportba tartoznak, fokozott a túladagolás és a mellékhatások veszélye. Mindkettő kialakíthat bizonyos fokú függőséget, de ha az orvos együtt írja fel őket, szedheted mindkettőt, de kizárólag ahogy a doki mondja. A pszichiátriai gyakorlatban mindkettőt alkalmazzák hosszabb távon is, "komolyabb bajt" nem okoznak, csak nehogy siettetni akard a gyógyulásodat!
2012. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 benzo23 válasza:
Rászokhatsz! Nagyon csúnyán! Én 13mg napi benzo után tettem le már 3.hete...Olyan megvonási tüneteim voltak,hogy el sem tudod képzelni! Egyre csak több kell belőle..Én is így jártam! Bár nem tudok elfogulatlanul beszélni,mert még mindig sóvárgok utánna.Javaslom látogass el egy elvonóra és elmegy a kedved!
2012. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!