Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen véleménye van a csendes...

Milyen véleménye van a csendesen, halkan, félénken, nem magabiztosan beszélő emberekről másoknak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Kábé pont ez. Félénk, nem magabiztos, esetleg, hogy gyenge.
2012. márc. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha fülelnem kell hogy halljam azt utálom!!

A nem magabiztos emberekkel nincs baj mert max bevonom a beszélgetésbe valahogy. Nekem van elég magabiztosságom :)))

De ha folyamatosan fülelnem kell hogy értsem mit mond egy zajos kocsmában az katasztrófa!

De amúgy sem értettem eddig sem hogy miért beszél valaki olyan halkan hogy alig lehet megérteni...

2012. márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én pl azért mert utálom ha más is hallja (amúgy azt is ha annyira megbízhatatlan, h továbbadja másnak amit mondtam, vagy mással kibeszéli), vagy mert azt szeretném h így jobban figyeljen rám, vagy mert annyira rossz érzéseim vannak az illetővel kapcsolatban (érzem,h velem jópofizik,másoknak meg sz@rságokat mond) hogy nincs se bizalmam se önbizalmam normálisan válaszolni hogy elbizonytalanodok, de muszáj mondani valamit. Vagy a nonverbális kommunikációja összezavar (a nonverbális jelek felismerésében nem vagyok jó, ez egy adottság kiskoromtól fogva)
2012. márc. 27. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Számomra fárasztóak. Ugyanis ha beszélek velük, akkor sosem szakítanak félbe, nem beszélnek eleget, illetve maguk sem kezdenek el témákat, és aztán az lesz a benyomásuk, hogy "háttérbe szorítottam őket". Előnyben részesítem, ha valaki, ha szükséges, akár a szavamba vág, és képes hangosan és hosszasan beszélni, vagy minimum jelezni, hogy mikor van mondanivalója. A félénk emberekkel az a baj, hogy külön erőfeszítést igényel kitalálni, hogy mik az igényeik, mert ők maguk nem merik megfogalmazni vagy jelezni.


Másrészt egy zárkózott, csendes, nyugodt emberben jobban megbízom, mint egy "pörgős"-ben.

2012. márc. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

..."Másrészt egy zárkózott, csendes, nyugodt emberben jobban megbízom, mint egy "pörgős"-ben..."

-Ezt most ki írta?- Miért kellene egy csendesben jobban megbízni, mint egy nagyszájúban? Ez macskaság.

2012. márc. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!