Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió? (bővebben)

Depresszió? (bővebben)

Figyelt kérdés
Az egész két hónapja kezdődött: hétvégén megjöttünk sítáborból (már a sítábor alatt sem volt olyan jó a hangulatom) és már vasárnap mentem is vissza a koleszba. Azon a héten a fáradt voltam, sokat bambultam és nem igazán tudtam figyelni a suliban. Az osztálytársaim ezért elkezdtek csesztetni. Azóta nem hagyták abba midig más apróság miatt szekálnak. A régi osztálytársaimmal már nem nagyon tartom a kapcsolatot pedig egy jó közösség volt. Mostanában úgy vagyok, hogy már az sem okoz örömöt, ha hazamegyek vagy itthon vagyok. sokszor van olyan érzésem, hogy nem akarok haza menni (nem tudom miért). Már szinte semminek nem örülök. Igazából most nincsenek barátaim és nagyon levert vagyok.

2012. ápr. 6. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel!
2012. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!