Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség, szorongás,...

Pánikbetegség, szorongás, depresszió?

Figyelt kérdés

Segítsetek tapasztalataitokkal. Nem írnám le másfél éves tapasztalatomat és kivizsgálásaimat. A lényeg, hogy egyenlőre úgy néz ki ezek a "betegségeim", de az állapotom csak rosszabbodik és már nem vagyok abban sem biztos, hogy nincs más baj-e. (orvos szerint nincs)

Azon kívül, hogy szorongok és nagyon könnyen bepánikolok és hangulatzavar és ingerlékenység és társai, nagyon rossz közérzetem szokott lenni. Kezdődik belső feszültség, nagyon durva. Érzem, hogy mindjárt elkezdek sírni, de valami mégis visszatart. Jön ilyen furcsa álomszerű "semmi sem oké" leírhatatlan érzés. Egyre inkább hú le magával és úgy érzem nem vagyok normális (de ez semmiben sem nyilvánul meg, csak én érzem). Kicsit szédülök, a mellkasomon mintha ülnének, ilyenkor semmi sem esik jól, semminek nem örülök, csak feküdnék legszívesebben magzatpózban. Eddig segített a nyugtató, fél óra alatt helyrejöttem, de pár hete nem segít, csak a szívemet viszi lejjebb. Leírhatatlan rossz közérzet és fájdalom, ma már szinte a nap 50%-ban. Ritkán vagyok jól. Romlott a helyzet és ez depresszió? Segítsetek tapasztalataitokkal :(


2012. ápr. 8. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Sürgős látogatás a háziorvosnál! Elmondod neki, amiket itt leírtál. Mondd el, hogy a nyugtatón már túl vagy, nem segít. Kérj beutalót pszichiátriára. Ott ugyanezt elmondod. A doktor meghallgat, ír neked terápiát, ad tanácsot. Ezeket nagyon szigorúan betartod. A gyógyulás általában 3 hónap. Legalább addig kitartasz, ha fát is vágnak a hátadon. Ha gondolod, írjál. Én túl vagyok rajt..
2012. ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszichológust próbáltad már? Nekem segített hasonló problémával.
2012. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!