Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Észrevettem mostanában hogy...

Észrevettem mostanában hogy könnyen felkapom a vizet mit pehet csinálni?

Figyelt kérdés
pl a league of legend nevü játékot nyomom ès mire észbekapok már angolul szologatok be az ellenségnek (online játék) az olyan válasz nem izgat hogy függö vagyok mert nem szoktam sokat játszani és az életben is ilyen hirtelen haragú vagyok..mit lehetne csinálni nyugalmam megörzése érdekében?

2012. ápr. 8. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor tavasszal gyakran előfordul, kiürültek a vitaminok a szervezetedből télen, most kell pótolni, egyél zöldséget, gyümölcsöt, már kaphatóak a boltban a friss zöldségek.

Ezenkívül, ami nálam is bevált, egy doboz MagneB6 (persze nem egyszerre) és Bkomplex vitamin.

2012. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyírd ki te is a családtagokat, szépen sorba. De ha ez nem megy, állj be vízhordónak.
2012. ápr. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1.kommentelö köszi ;) 2. minek pazarlod az.idödet ilyen ostoba válaszra? -.-"
2012. ápr. 11. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!