Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan erősíthetem meg magam...

Hogyan erősíthetem meg magam lelkileg?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm 6 év "pályafutása" után, eldob azért a baráti körért, akiket tavaly nyár óta ismer, mert ott van a """"szerelme"""" ....

Apámat nem ismerem.. 10 hónapos koromba elhagyott minket, és azóta nem láttam, csak 1x, 4-5 évesen karácsonykor.. (most 15 leszek)

Anyám szintén utál, mamámékkal élünk, és bármit megvesz nekem (Laptop, telefon, ruhák...) anyám elkezd vele üvöltözni, hogy miért a "taknyos g cinek" vesz dolgokat (anyám 40)

velem nem beszél, viszont mamámnak elhord mindennek, engem hibáztat apám miatt, néha nekem akar jönni...

Lelkileg megvagyok törve, mert egészen eddig magamba fojtottam mindent, de most kezdek kikészülni...

nincsenek már barátaim..

Mivel tudom magam megerősíteni, hogy ne boruljak ki?


2012. ápr. 15. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogadd el a helyzetet, zárd ki azt, ami szerinted hátráltat. Erre az "elfogadás" részre nagyon jó zenék is szolgálnak, hisz sokan írnak a nehéz sorsukról, amit át tudnál élni. Ez is biztos segítene.
2012. ápr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bdavid0815 válasza:

Szia!


Én szívesen beszélgetek veled. Valószínűleg már ez is segíteni fog. Valóban szükséges lenne elfogadni a helyzetet. De ez nem olyan egyszerű mint mondani. És szükséges lenne a jelenben élni, de ez csak az elfogadás után lehet.

2012. ápr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!