Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valakinek sikerült már:a...

Ha valakinek sikerült már:a megszokott, rögzült gondolkodásán, megszokottságán, addigi életét megváltoztatni?

Figyelt kérdés
akkor, hogyan tette, mit tett?, kérem írjon, segítsen.
2012. ápr. 16. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, nekem sikerült valamit változtatni eddig, de, mondhatom, nem vagyok megelégedve. Természetesen LEHETSÉGES, de nagyon nehéz és kitartás, türelem kell hozzá. Tereld pozitiv irányba a gondolataidat minden téren, és NE TÁGITS. Ahogy jönnek a negativ gondolatok, hogy nem sikerül, mert esetleg eddig nem sikerült, mert te ilyen vagy, olyan vagy, AZONNAL engedd el ezeket és helyettesitsd ezeket a gondolat pozitiv megfelelőjével. Ha negativ érzelmweid vannak ( félelem, gyűlölet, agresszió stb ), probálj megnyugodni és mond azt magadnak, hogy nekem nincs szükségem ezekre az érzelmekre, elengedem őket. Szeretetre van szükségem.

Remélem segitettem.

2012. ápr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A meditáció a legjobb módszer erre. Nekem, és pár ismerősömnek is ennek a segítségével sikerült.
2012. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!