Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hidegtől idegesnek lenni?

Hidegtől idegesnek lenni?

Figyelt kérdés
Apám egész télen alig fűtött, mindig 4-5 után egy lett meleg a lakásban. Velünk él a 90 éves anyja, de neki sem fűtött be egész nap. Sokat voltam itthon, fősulira jártam, szakdogát írtam, most meg jelenleg munkanélküli vagyok még. Egyszerűen megőrjít a hideg a lakásban. Most is pár napja nincs túl jó időjárás, és már úgy érzem becsavarodok, élni sincsen kedvem. Állandóan fázok, délben rendszeresen fürdök egyet, de fél óra és kihűlök. Most is fel tudnék robbanni az idegességtől, mert Apám semmibe vesz. Gondolom nem kellene így kiakadni, de egész nap feküdjek 5 takaró alatt? Főznöm kell, meg vezetni a háztartást, nem tudok elköltözi. Kérlek írjatok valamit.

2012. ápr. 18. 14:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy nappaliba 17 fok, szobámba 14.
2012. ápr. 18. 14:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a hőfok elég hideg. Az a kérdés, hogy van-e pénz a fűtésre?
2012. ápr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg Apu kereső, kb. 70-et keres havonta, de alig költ valamit. Állandó éjszakás, egész nap itthon van, de ő nem fázik. Mamám havi 20-at ad rezsire neki. Saját családi ház, a rezsi kb. 35-nél sosem több. Szerintetek érthetők az indulataim?
2012. ápr. 19. 17:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom milyen rossz a hideg, nálunk szerencsére huzamosabb ideig nem volt, de már 1-1 nap is kikészített. Főtt kaját most alig tudok enni, mert nincs pénz, szerencsétlen szervezetem meg kívánja.

Teljesen jogosak az indulataid, az embernek ezek alapvető igények és kész. A másik az, hogy ha érzékeny vagy rá, a hidegtől bajod is lehet! (Nekem pl. a kezem duzzadt be)

2012. ápr. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!