Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hová forduljak? Teljesen...

Hová forduljak? Teljesen egyedül vagyok. Párom van, de nincs egy barátnőm sem.

Figyelt kérdés
5éve élek bp-en,mikor ide költöztem senkit nem ismertem. 32éves nő vagyok,fél éve lett egy nagyobb változás az életemben és senki barátnőm,vagy ismerősöm nincs itt.Hova mehetnék, klubb ,szakkör, bármi,ahol barátkozhatnék???Már nagyon szét vagyok csúszva lelkileg és nem tudom meddig bírom és félek hogy egyre nehezebben,fogok ismerkedni,egyre zárkózottabb leszek.SEGÍTSETEK!!
2009. jún. 20. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Esetleg valami tánc?

Milyen az érdeklődési köröd, mit szeretsz csinálni akkor, amikor azt csinálsz amit akarsz?

2009. jún. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Régi ismerőseidet kikeresheted iwiwen vagy bármely hasonló oldalon, és felveheted velük a kapcsolatot. Hasonló cipőben járok, megértelek...
2009. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A müszaki dolgokon kívül minden érdekel, ezzel nem is lenne gond. Csak hova menjek EGYEDÜL? Mindenhol többen vannak, ismerik egymást, én meg....
2009. jún. 20. 21:54
 4/12 A kérdező kommentje:
Felvettem velük a kapcsolatot iwiw-en és levelezünk időnként. De én személyes kapcsolatra vágyom.Akiket innen ismerek mind az előző munkahelyemről valók és mióta nem ott dolgozom, már velük is csak levelezés maradt. Ha Te is hasonló cipőben jársz, hogyan próbálsz kilépni?
2009. jún. 20. 21:56
 5/12 anonim ***** válasza:

5 év alatt hogyhogy nem lett semmilyen ismeretséged?

Vagy ez indiszkrét? (akkor bocsi)

2009. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha párod van,miért nem megy veled,vagy miért nem mentek együtt ?Most nem dolgozol? A kollegáidon keresztül nem tudsz barátokat szerezni ?
2009. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem vagy indiszkrét:)csak itt kevés a hely hogy leírjam az elmúlt 5 évemet. Nagyon sokat dolgoztam H-V-ig reggeltől estig és minden ismeretségem a munkahelyemről való. Mikor onnan eljöttem én szerettem is volna ha minél kevesebb dolog emlékeztet erre,de email-en tartom pár volt kollegámmal a kapcsolatot, de találkozni nem igazán szoktunk.
2009. jún. 20. 22:05
 8/12 A kérdező kommentje:
Most egy olyan helyen dolgozom, ahol csak pasik vannak és én egyedül ülök egy irodában, csak jönnek,ha intézni kell nekik valamit:( Páromnak a barátainak nincs barátnői, velük ha találkozom mégsem olyan.Az egyiknek van barátnője,de ő meg kijelentette még ismeretségünk legelején,hogy neki van egy saját baráti köre,ő csak velük hajlandó találkozni és oda a saját pasiját sem viszi...
2009. jún. 20. 22:08
 9/12 A kérdező kommentje:
Olyan jó hogy legalább itt beszélget velem valaki..Az a baj,hogy már úgy érzem,annyira kezdek bezárkózni,hogy már alig tudok megszólalni emberek között.A párom barátaival ha találkozom,már ők is észrevették,hogy alig beszélgetek velük, inkább csak hallgatok,pedig pont nem ilyen voltam. Nem tudom mi történt velem..
2009. jún. 20. 22:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia,

írhatsz nekem e-mailt, ha gondolod. Én is itt lakom, összefuthatunk valamikor.

28/N

2009. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!