Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hová forduljak? Teljesen...

Hová forduljak? Teljesen egyedül vagyok. Párom van, de nincs egy barátnőm sem.

Figyelt kérdés
5éve élek bp-en,mikor ide költöztem senkit nem ismertem. 32éves nő vagyok,fél éve lett egy nagyobb változás az életemben és senki barátnőm,vagy ismerősöm nincs itt.Hova mehetnék, klubb ,szakkör, bármi,ahol barátkozhatnék???Már nagyon szét vagyok csúszva lelkileg és nem tudom meddig bírom és félek hogy egyre nehezebben,fogok ismerkedni,egyre zárkózottabb leszek.SEGÍTSETEK!!
2009. jún. 20. 21:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én az összes barátom odadnám egy párért.
2009. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos egy pár az ember életében, de hidd el, hogy ha maga az ember lelkileg nics teljesen rendben, és ez lehet a barátságok hiánya miatt, akkor ez idővel a legjobb kapcsolatra is rossz hatással lesz. Szerencsés vagyok a párommal,de egy igazi csajos összejövetelre úgyanúgy szükségem lenne...vagy egy barátnőre akivel egy kávé mellett mindent megbeszélhetek...
2009. jún. 20. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!