Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mélyponton vagyok és semmi...

Mélyponton vagyok és semmi nem sikerül. Mi a gond?

Figyelt kérdés
Mit tehetek?Általában is sokat volt rosszkedvem.Motanában meg már elég rendszeres.Ebben az ében ugy érzem nagyona mélyponton vagyok.Pedig most találtam meg a társam akire vártam és nagyon szeret én is őt.Mégi ugy érzem semi nem jó.Álásom elvesztettem,egészségemmel gond van és más se alakul ugy ahogy kéne.Nagyon lehangolt vagyok és életkedvem sincs.Hamar ideges leszek.Enni se igen eszek és valahogy nem is kivánom az ételt.Na és ugy vagyok vele ,hogy semmi nem tud lekötni és nemigen érdekelnek a dolgok.Tudom ez igy nem jó,mert magam teszem tönkre és változtatnom kéne.De nem megy.Mit tehetek?
2009. jún. 22. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Muszáj erőt venni magadon,és kibillenni ebből a hangulatból.Minél később kezded el,annál nehezebb lesz kijönnöd belőle.Te vagy az erősebb,nem a rossz hangulat!!
2009. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt tanácsolja nekem és probálok ezen lenni de valahogy mégis sokszor ugy érzem nem megy.Ma mamám is azt mondta ne legyek lyen,mert kapok tőle egy nagy pofont 27 évesen is,hogy észhez térjek.
2009. jún. 22. 15:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így kezdtem és az lett a vége hogy most dili dokihoz járok.Szorongásos depresszióm van.Meny el orvoshoz.
2009. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd elhatalmasodni magadon a problémát.Ha úgy érzed ,nincs elég erőd ahhoz, hogy akár a végre megtalált társ segítségével a gondolataidat pozitív irányba tereld,akkor valóban nem árt szakembertől segítséget kérned.Neked azonban könnyebb, mert van melletted egy szerető társ aki segíthet.Én magam is úgy éreztem ilyen tekintetben felvillant a boldogság reménye, de sajnos az én kedvesem hamar elhessegette illúzióimat erre vonatkozóan.A legjobb lenne önerőből kezelni ezt a helyzetet, mert nagyon tartok a gyógyszerek okozta függőségtől, onnan már nincs visszaút, főleg ilyen szereknél amik ezeket a dolgokat hivatottak kezelni.De a szenvedéstől már az is jobb.
2009. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán az segítene,ha felkeresnél egy jó pszichológust,és az egyáltalán nem ciki mint ahogy egyesek gondolják!Oda nem hülyék járnak,hanem azok,akiknek valami lelki problémájuk van.És gyakran aki stresszes,lehangolt,az könnyebben kap el betegségeket.Én pl.egy családi trauma miatt lehet nevetségesen hangzik de abban az évben kb 15x voltam megfázva,és orvos mta h a lelki problémák az immunrendszeremre is kihatnak.Úgyhogy ezzel nem szabad viccelni.
2009. jún. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hazzászólásokat és a segítséget.Fontolóra veszem és probálok így tenni.Muszáj helyrejőnöm úgy érzem,magam miatt és meg a boldogságom érdekében is és,hogy boldog legyek igazán a párommal.
2009. jún. 23. 11:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen hívő közösséget kellene találnod. Aki Istent keresi, megtalálhatja az életét.
2009. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!