Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Holnap el kéne mennem egy...

Holnap el kéne mennem egy olyan eseményre amitől hisztérikusan félek, mindent megteszek, hogy elkerüljem de a szüleim csak hogy nekik jó legyen el akarnak rángatni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tényleg félek , már a gondolattól is rosszul vagyok és egész nap ideggörcsös vagyok volt már ma hogy úgy éreztem össze roppanok ,ezek a kib*szott idióták meg csak hogy nekik f*sza legyen minden áron el akarnak tuszkolni, cseppet sem érdekli őket hogy szinte megőrülök, (pszichológushoz is járok a szorongásaimmal meg depresszióval - meg derealizációval ami erősödött is nem keveset a sok stressz miatt (ezt szintén lesz*rják)) ha meg valahogy az lesz hogy mégis megoldom hogy nem megyek akkor hónapokig azt fogom hallgatni hogy miattam nekik ez meg az lett (semmi) .

2012. máj. 3. 20:38
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Segítség úgy érzem le fogom ütni őket (nem viccelek) úgy érzem magam mint egy kutya akit altatásra visznek. Frontint vettem be kettőt és annyira ideg vagyok hogy semmit sem hatott...
2012. máj. 3. 20:38
 2/20 A kérdező kommentje:
És nem mondom el mi az dolog ahova mennem kell ez nem is lényeges.
2012. máj. 3. 20:39
 3/20 anonim válasza:
Azt, ahogyan a szüleidről beszél, az sem menti, hogy beteg vagy. Neked nem lehet tanácsot adni. Pszichiátriai eset a tiéd. Járj orvoshoz.
2012. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én konzultálnék a kezelőorvosommal(gondolom van pszichiátered, mert az a Frontin csak jött valahonnan), egyrészt neki talán csak sikerül meggyőzni a szüleidet, de gyanítom pont ő javasolta, hogy ne hagyják rád az ilyen dolgaidat, mert csak kell közösségbe is menned.

De ha agresszív vagy én elgondolkoznék azon, hogy elmenjek egy szanatóriumba.

2012. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Én elgondolkodtam rajta, hogy néha mostanság már már annyira ki vagyok ,hogy csak el kéne mennem elvonuli a francba és hagyjanak már békén.

A szüleim meg megérdemlik. Le se sz*rjak a gyerekei érzéseit, attól hogy téged szeretnek még nem kéne okoskodnod hogy beszélek róluk. Attól hogy a szüleim? És akkor mi van? Mindig ellenem voltak mintha gyűlölnének és versengenének velem. És lesz*rom hogy max csak a "szeretetüket" próbálják ki fejezni ez nem mentség, ha lelőnék 20 embert csak hogy a szeretetem kifejezzem akkor sem hiszem hogy elfogadható lenne.

2012. máj. 3. 20:49
 6/20 A kérdező kommentje:

De komolyan holnap lesz mit csináljak? semmi értelme az egésznek... De tényleg nem csak a levegőbe beszélek, semmi értelme nem lenne csak nekik lenne jó bár ezt sem hiszem. Szerintem csak velem akarnak kib*szni megint.

Nem akarom nagy dobra verni ,hogy mégjobban megalázkodjak. Gondolkodtam rajta hogy egyszerűen eltűnök egy napra és kész. Bár akkor is csak én szívnák mert elmebetegnek bélyegeznének valószínűleg... Hogy ennyire izélek egy helyzet miatt... De nemtudom akinek elfajult és beteges arachnofóbiája van mit szólna ha azt mondanám neki hogy márpedig holnap bele fogunk lökni egy óriás pókokkal teli gödörbe legyé' má férfi te kis sz*ros!

2012. máj. 3. 20:54
 7/20 anonim ***** válasza:
Miből gondolod h. nem érdekli őket a gondjaid?
2012. máj. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazából amiket leírtál az akkora katyvasz nesze semmi fogd meg jól infókkal, hogy erre valószínű olyan tanácsot nem lehet adni amit te vársz. Elmész, bávcsevegsz 5 percig aztán elmész és keresel egy csöndes helyet. Nem vagy egyedül a problémáddal, de más beteg embereknek is vannak kötelezettségeik, néha be kell vállalni dolgokat.
2012. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Onnan hogy csak akkor vagyok a fiúk amikor valami olyasmit teszek vagy olyan sikerül amit ők elvárnak. pl vizsga. De ha ilyesmiről van szó, akkor ellenem fordul az egész család mint a hiénák kirekesztenek , és amúgy is hónapok óta nem beszéltem velük pár mondatnál többet egyszerre a lelki dolgaimról meg... talán fél éve amikor előjött a derealizáció meg a depresszió de akkor is szinte leb*sztak hogy fiam szedd má össze magad (igaz egész nap magam elé néztem és bámultam és lefogytam 10 kg-t, aludni se tudtam csak agyaltam azon gondolkodtam hogy felkötöm magam) akkor beszéltem velük hogy figyelj ez a gondom de nem fogták fel szerintem túl buták vagyis számomra olyanok mintha nem lennének érzelmeik.
2012. máj. 3. 21:03
 10/20 A kérdező kommentje:

Olyan távol állnak tőlem mint egy idegen. Sosem szoktam nekik az érzéseimről beszélni mert kellemetlennek érzem. És ennek valószínűleg oka van. Inkább elfordultak tőlem. Akkor úgy megbizonyosodtam erről.

nekem ha valaha lesz gyerekem és látom hogy mennyire beteg és ki van akadva , akkor nem azzal foglalkoznék hogy a többiek mit gondolnak hanem hogy " fiam le vannak sz*rva , nem hagyom hogy itt tönkremenj" . Hát ők nem ezt teszik. Valószínűleg előbb várnák meg hogy zárt osztályra kerüljek minthogy valaha is foglalkozzanak önként velem.

2012. máj. 3. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!