Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vágyom arra, hogy...

Miért vágyom arra, hogy kórházban legyek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 21:18
1 2
 1/19 anonim válasza:
Konkrétabban?
2012. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Befeküdni napokra, infúziót, injekciókat kapni, és hasonlók.

Orvos párt szeretnék valamiért magamnak.

2012. máj. 3. 21:32
 3/19 anonim ***** válasza:

Münchausen szindróma?

[link]

2012. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem magányos vagy, és nem figyelnek rád az emberek.:(
2012. máj. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha orvos párt szeretnél, járj olyan eseményekre, bulikra, ahol van belőlük bőven. Ez a való élet, nem a Grace klinika...
2012. máj. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 homo ludensz ***** válasza:
Ha a földön jársz és nem képzelt világban, akkor csak egy rá a magyarázat: tudat alatt szorongsz hogy kórházba kerülsz és ha valóban ez bekövetkezik a szorongást nyugalom váltja fel. Ezt én végig éltem tehát saját tapasztalatból mondom.
2012. máj. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 MÉszáros Zoltánné válasza:
persze...az orvosok jól keresnek az átlaghoz képest...én is azt akartam!de helyette van egy igen szépen kigyúrt kőműves férjem,és valljuk be sokkal szexibb egy szutykos koszos félpucér napbarnított férfi, mint egy fehér tógás "Edward Cullen"
2012. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
MÉszáros Zoltánnénak: de a dokik okosak és intelligensek, mondjuk egy House karakterű dokit én bevállalnék
2012. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Egy szakmunkás nem lehet okos és intelligens? Nincs megtiltva nekik sem, hogy olvassanak és nyitott szemmel járjanak...

Ismerek olyan orvosokat, akik olyan ostobák, mint a raklap.

(5. voltam)

2012. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
oké, de sok ilyen szakmunkást ismersz? (tisztelet a kivételeknek, akik a szabályt erősítik!)
2012. máj. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!