Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, legyek öngyilkos?

Mit tegyek, legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak a bajok jönnek egymás után,tegnap voltam az igazgatónál,úgy érzem,hogy senki sem foglalkozik velem és senkit sem érdeklek a barátomnak is küldtem üzenetet.hogy legyem fent és nincs fent.Nem értem.hogy mit rontottam el.De azt hiszem nem nincs kiút!Megtegyem?Vagy csak öncsonkítás?
2012. ápr. 21. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Higgadj le,aztán felejtsd el ezeket a hülyeségeket.Ha mindenki megölné magát mert gondjai lennének,kihalt volna az emberiség:)
2012. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 *Gilbii* válasza:
Ne légy öngyilkos. Nem segit semmin. Csak menekülsz a problémák elől .Semmi értelme.;)
2012. ápr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak tedd takarékra magad, ezek nem gondok, legalábbis nem olyan, amin nem tudsz változtatni.
2012. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Más sokkal nagyobb problémákkal küszködik és nem akar öngyilkos lenni. Minek eldobni az életet. Biztos vagyok benne megbánnád. Legyél erős. És 12 éves lány vagyok.
2012. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
..hát azért tényleg öngyilkosnak kell lenni, mert a barátos nem ment fel a gépre.Mi lesz később, amikor igazi problémákkal kell szembe nézned?
2012. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a szüleidet!
2012. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Egy hete kórházban vagyok kemoterápián, és az elvileg legjobb barátnőim arra se vették a fáradságot, hogy felhívjanak, nemhogy esetleg meglátogassanak. Szóval bocs, de ilyet írni, hogy ennyi miatt öngyilkos leszel elég szánalmas.
2012. ápr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Inkább nézd meg ezt a filmet, vannak, akik esküsznek rá, hogy segített:

http://www.youtube.com/watch?v=N1S2bGh9hGc

2012. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Apám nincs anya meg még mindig dolgozik,sosem ér rá.12/L
2012. ápr. 21. 19:39
 10/14 anonim ***** válasza:
"üzentem, h legyen fent és nincs fent." Úristen, tudod mit, legyél öngyilkos! Inkább most, mint később, mikor másoknak is az agyára mész a hülyeségeiddel. Ennyi gondod van???? Hány éves vagy, hogy semmi eszed sincs? Kettő? Mi az az öncsonkítás egyáltalán ebbe a szituban? Levágod az ujjaid, hogy ne tudj internetezni? Vagy az önámításra gondoltál?
2012. ápr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!