Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2 éve nem tudok kikeveredni...

2 éve nem tudok kikeveredni egy volt kapcsolatomból. Azóta párszor próbáltam randizni, de 1-2 találkozás után elköszöntem, mert semmit nem váltott ki belőlem, mert az exemhez mérek mindenkit. Mit lehet csinálni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Csak a munkám köt le igazán (napi 10 órát dolgozom minimum ezért), a barátaimmal is egyre kevesebb kedvem van találkozni és lassan az esélyét is kezdem feladni, hogy egy új kapcsolat felé képes legyek nyitni, pedig egyre jobbban vágyom családra. (30 éves vagyok. ) (A "próbáljam meg elfelejteni" nem túl hasznos ötlet, mert 2 éve próbálom. )
2009. jún. 23. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát tudod pedig itt lenne az ideje hogy elfelejtsd tudom hogy könnyü mondani.Hidd el ezt a részét én is megszenvedtem a dolognak nekem 2,5 fél év után sikerült elfelejteni a volt pasimat, de sikerült.Társaságba kellene járnod szorakozni biztos létezik még egy olyan személy a földön aki majd idövel, de fogja potólni a volt párodat.
2009. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Próbálkozom, meg a barátaim is elrángatnak ide-oda (már amikor hagyom...), de legtöbbször hamar hazajövök vagy csak "próbálom túlélni". Ha rajtam múlna, emberek közé sem mennék hetekig, de ennek ellenére próbálkozom egyre többet kimozdulni itthonról, de nagyon nehezen megy.
2009. jún. 23. 22:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nem estem volna ezen át ugyanúgy,mint te most valószínüleg furcsálnám,hogy már két éve nem tudod elfelejteni.Valamit pedig tenned kell, amugy tartod a volt pároddal a kapcsolatot? Az is lehet hogy már nem szereted csak mindenkit hozzá akarsz hasonlítani.
2009. jún. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sajnos szeretem még, nagyon is:(

Tartjuk a kapcsolatot, nem túl rendszeresen, de néha (kb. 2-3 hetente) muszáj beszélnünk munka miatt is, de azon kívül is sokszor felhív.

2009. jún. 23. 22:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Értem,hát sajnos túl sok hasznos tanácsot nem tudok adni,mert hiába mondom,hogy felejtsd el akkor sem fogod. Ha tényleg úgy érzed,hogy ő az igazi akkor mondd el neki mit érzel.Egy próbát szerintem megérne.
2009. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Egész jó kis chatelgetésbe kezdtünk:)) Már barátnője van közben, nem akarom elszakítani tőle, ő már továbblépett.

Igazából attól félek, hogy teljesen bezárkóztam érzelmileg az elmúlt egy-két évben (nem csak párkapcsolat, de a barátaimmal kapcsolatban is) és semmi nem köt le a munkámon kívül, ha valahova el is megyek, csak fizikailag vagyok ott.

De köszi a tanácsokat, próbálkozom:)

2009. jún. 23. 23:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát igen engem is csak eröszakkal lehetett kimozdítani a lakásból, kizárólag akkor mentem el valahova ha muszály volt. Ha van barátnöje akkor most már tényleg probálj tovább lépni, mert ö is megtette sikerülni fog nekedis bízzunk benne.Sok férfi van még a földön remélem megtalálod a hozzád illöt. Bár amugy még én sem találtam szerelemre azóta, de az már nekem bőven elég hogy nem szenvedek miatta.
2009. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Senkinek semmi ötlete?:(
2009. jún. 24. 20:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát mindenképp meg kéne szüntetni ezt a 2-3 hetente felhív, meg ezeken kívül még gyakran dolgot. Akár munkahelyváltással.
2009. okt. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Egy megoldás van: hagyd abba az önsajnálatot!


Ha tudatosan úgy irányítod megad, hogy az arcod előrefele legyen, van esélyed. Ha mindig a múlton rágódsz, még sokáig noldogtalanságban tartod magad. Próbálj ismerkedni, Ha pedig az exed tulajdonságait keresed a partneredben, akkor a jó dolgokra koncentrálj! Eleinte, főleg ha a beszélgetések alapján nem az ideálod a jelölt, nyugodtan koncentrálj a testiségre. Ne hagyd magad az emlékek által befolyásolni, tudatosan akard! Fedezz fel új testeket is, szerintem ez vissza vezet a való világba.


Nekem bejött!


Aztán, ha sikerül eljutnod eddig, a beszélgetés, a személyes kapcsolat is jönni fog magától. Igaz hogy ezzel kihasználod a partnered de szerintem ez megbocsátható a helyzetedben. Légy kicsit önző, és ha tudatos vagy és akarod a javulást, garantáltan előrébb fogsz jutni. Ha érzelmeket váltasz ki, az is neked dolgozik, csak azért arra vigyázz, nehogy kárt tegyél más lelkivilágában, vedd észre meddig mehetsz el!


Sok sikert, jó csajozást!

2009. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!