Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pánikbetegséget mivel tudom...

Zsoltika6666 kérdése:

A pánikbetegséget mivel tudom leküzdeni? Mikor lesz már vége? Szenvedek miatta.

Figyelt kérdés

Szedek Frontint, írt fel a háziorvosom! De csak akkor szűnnek meg a tünetek ha beveszem.

Tüneteim: szédülés, ehves szívverés, gombóc a torokban, verejtékezés)

Mit tegyek?????



2012. máj. 9. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg.:)

Légzésterápiával, teakúrával megszüntetheted, sőt, végleg el is mulaszthatod.

Pv leírom, ha érdekel.

2012. máj. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elöljáróban annyit, hogy kb. 20-25 éve élek együtt ezzel a betegséggel.

Szóval türelem... Ez nem egy nátha, hogy pár nap alatt elmúlik egy kis Coldrex-től.

A Frontin jó... "Tűzoltásra". Másrészről piszok könnyen hozzá lehet szokni és ha abbahagyja az ember gyereke, akkor még egy darabig rosszabbul lesz, mint mielőtt elkezdte szedni.

Igazából ez nem a gyógyszerektől fog elmúlni. Azok jók arra, hogy a tüneteket kordában tartsák. De úgy istenigazából ez a dolog fejben dől el.

Pszichiátert kell keresni és a gyógyszerek mellett pszichoterápia is kell.

Na meg türelem. :)

Azt azért tudom javasolni, hogy ne tartsd magad betegnek, mert azzá válsz. Ez egy állapot... Olyan mint amikor beütöd a könyököd. Fáj, de aztán elmúlik.

2012. máj. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell gyógyszer, elég a pszichoterápia. Keress egy jó pszichológust.
2012. máj. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
16 éves koromban nekem is volt pánikbetegségem. Temetőben voltunk és megijesztettek, hogy jönnek a szellemek és fogtam apum kezét. Otthon megfürödtem aludni is nagyon rossz volt a fejemben éreztem, hogy lüktet a szívem féltem, ha valami leesett hevesen vert a szívem és ezen járt az eszem, de olyankor a párnát erősen odanyomtam a fejemhez és erőlködtem az egész testemmel 3-4 másodpercig és elmúlt. Másnap megint csak buszoztam jött a bukkanó vert a szívem ugyan ezt csináltam erőlködtem 3 másodpercig utána megint elmúlt 1-2 hétig tartott azóta semmi bajom nincs most 18 éves vagyok :).
2012. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!