Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok érzékeny az...

Miért vagyok érzékeny az elektromos, áramos dolgokra?

Figyelt kérdés

Ha valami elektromos dolog van a közelemben, és éppen használatban van, vagy el van romolva, tisztára kiráz a hideg. Libabőrös leszek, és végig áramlik egy bizsergés a felső testemen, és már volt, hogy csípést is éreztem.

ez természetes?


L


2009. jún. 25. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
HÁT SZERINTEM KISSÉ SZOKTALAN, DE AZÉRT NEM "TERMÉSZETELLENES", SZÓVAL NEM HINNÉM, HOGY VALAMI BAJOD VAN. SZERINTEM KERÜLD EZEKET. AMÚGY MIÓTA VAN EZ A DOLOG?
2009. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 éve
2009. jún. 26. 17:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Elektroszmogról hallottál már? Lehet, hogy erre vagy érzékeny. Másokra is hat ez, csak mások nem veszik észre.
2009. jún. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Történt valami 1éve, ami ezt kiválthatta?
2009. jún. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát, eléggé idegesítő, ma például elhaladtam egy elektromos légyfogó alatt, és éppen "kapása volt". Úgy összerándultam, és bizsergett mindenem.
2009. jún. 27. 19:21
 6/7 anonim ***** válasza:
De nem volt ennek valami kiváltó oka? Nem történt valami, amikor ez elkezdődött? Hogy történt, milyen körülmények között a legelső ilyen?
2009. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
előzménye úgy emlékszem nem volt, de ha lett volna emlékeztem volna rá:S
2009. jún. 27. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!