Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen testi tünetre számíthat...

Milyen testi tünetre számíthatok, ha a munkatársam miatt, aki nem hajlandó dolgozni, egyre jobban utálok bejárni?

Figyelt kérdés
A tagot rég ki kellett volna rúgni, de valamiért nem teszik.
2012. febr. 13. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szólj a felettesednek, hogy az illető alkalmatlan a munkájára és te viszel a hátadon mindent. Ne a saját problémádként állítsd be a dolgot, hanem mint egy olyan tényezőt amely rontja a cég hatékonyságát és pazarolja a pénzt, mert ez hatásos. Ha ez nem használ illetve néhány hét alatt nem látod a változást, akkor irány a munkaerőpiac, mert ez esetben nem jó helyen dolgozol, sajnos én ezt a saját bőrömön tapasztaltam meg és elég komoly következményei lettek, pl.: depresszió, szorongás, nem ér annyit az egész, hogy a te egészséged bánja...
2012. febr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik, mégis kirúgják. Megadtam neki a lökést.

Kösz.

2012. febr. 14. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
lol, Remélem nem a lépcsőn lökted le :)
2012. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem.

pszhichológiai módszereket alkalmaztam.


Nyilvános megszégyenítés a hanyagságáért 3 főök jelenlétében.

2012. febr. 18. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!