Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ismerős valakinek ez az...

Ismerős valakinek ez az érzés? Hogy ott vannak akik elvileg szeretik de közbe mégsem?

Figyelt kérdés

Szóval egy ideje már érzem ezt de most csúcsosodott ki. Annyira tényleg annyira durván szeretethiányom van vagy nem is tudom hogy mondani. Eddig (már pár éve) játszom a keményet ,hogy nem kell stb, de mostmár nem bírtam elviselni. Olyan érzékeny lettem ,mint egy kisgyerek és hiába vannak itt a szüleim akik szeretnek ,közbe ez mégsem "jó". Mintha itt se lennének.

Vagy például tesóm , akit imádok és eddig nem lakott itthon csak hétvégente de akkor sem igazán törődtünk egymással. És már egy ideje itthon lakik és most elvileg jó meg mondjuk párszor hogy majd leülünk beszélgetni stb ,de szinte ijesztő mert olyan mintha itthon se lenne.

Semmi se jó vagy nemtudom.



2012. máj. 14. 23:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon régóta nem kaptam már semmiféle szeretet sehonnan. Amit részben magamnak köszönhetek. DE ez a családi úgyérzem járna. Barátnőt meg hiába keresek , külsőleg tetszik de kiderül hogy egy buta érzéketlen kis **** és sosem találtam még kivételt. Szóval ilyen szerelemről nem is álmodom.
2012. máj. 14. 23:00
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon is ismerős ez az érzés. Bár nálam még annyi sincs, hogy legalább valami jobb viszonyom lenne a családommal. Barátaim se nagyon vannak, az a kevés pedig elég messze lakik tőlem, szóval jó ha fél évente egyszer látom őket.

A barátnő az meg már utópia...

Igazából ez ellen nem lehet tenni, csak annyit hogy próbál az ember olyan embereket keresni akivel tényleg mély kapcsolatot ki tud alakítani. Aztán valahogy csak talál. vagy nem...

2012. máj. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sajnos ismerős érzés

bennem most tornyosult ez ki.. már egy ideje nem vagyok kibékülve magammal, de most jöttem rá, hogy ezért, mert rohadt nagy szeretethiányom van.

és nem hiszed el de épp most kb 15 perce 2 cigi közben gondolkodtam el erről, hogy úgy külsőleg tök jónak tűnik minden, körbe vagyok véve barátokkal, de valami mégis hiányzik

azt hiszem leginkább a családomban kell ezt keresnem. szeretjük egymást meg minden, nem szoktunk veszekedni, de mégis.. itt vagyunk egy házban élünk, és nem ismerjük egymást. soha sem szoktunk bensőséges témákról beszélgetni, abszolút nem jelentünk egymásnak lelki támaszt, nem ismerjük a másik érzéseit, gondjait.. mintha egy szakadék lenne közöttünk- miközben a felszínes kis jópofizások megvannak, de ezzel kész, vége..

főleg nekem (rájöttem) az apai szeretet az ami hiányzik, mivel sose volt túl jó a kapcsolatom vele.. nem veszekszünk, de őt még annyira se ismerem mint anyámat. egy apai ölelést nem kaptam még tőle emlékeim szerint, bár szerintem ez abból fakad, hogy nem volt neki se jó a kapcsolata az apjával, és ezért nem is tudja milyen "igazi" apának lenni.

és ez a elhidegülés az utóbbi években még durvább lett, és most jöttem rá h emiatt vagyok frusztrált és úgy nem találom a helyemet a világban

jó lenne ha lenne valami változás, de túl gyenge vagyok lépni felé

2012. máj. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs önbizalmad.
2012. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!