Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy fojtába rémálmom van már...

Egy fojtába rémálmom van már kb 5-napja Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok abszolút nem szoktam félni semmitől.

De valahogy ez a borzasztó élőholtas álom mindig bejön egyszerűen nem merek aludni mert tudom hogy ezt fogom álmodni :(. Az álom annyiból áll hogy valami fertőzés beütt és én otthon fekszek az ágyban már hajnal van és egyszer csak valami hangos rémisztő sikítás jön és utána meg ilyen ilyesztő élőholt hang. (erős idegeztű vagyok és semmitől nem féltem már 5évesen horror filmet néztem úgy hogy csak röhögtem rajta)És ez rém álom beütött nagyon.

Amikor pont a barátnőm nálunk alutt.És éjfélkor fell kelek a rémálom miatt szaporán vert a szívem meg izzattam mint a ló és meg kérdezi tőlem hogy mi a baj és én ot nagyon leégtem mert nem tudtam válaszolni neki mert annyira megrémültem az álomtól :(.



2012. máj. 15. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy jó idegállapotban. Nem néztél mostanában valami izgalmas filmet? Igyál lefekvés előtt egy csésze citromfű teát.
2012. máj. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
irass fel a háziorvosoddal prozacot vagy rexetint.. ezeknek a gyógyszereknek álomgátló hatásuk van. De ha nema karsz menni orvoshoz piacon nézz körül ;)
2012. máj. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Iskola-pszichológust vagy a szüleidet kellene megkérdezni erről.

Használd a helyesírás ellenőrzőt,a piros vonal azt jelenti valamit rosszul írtál!

2012. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!