Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit dolgoznak az erősen...

Mit dolgoznak az erősen bipoláris emberek? Mit tudnak dolgozni mást mint művészi vagy szellemi szabad foglakozású munkát?

Figyelt kérdés

Régen ott volt még a kézműipar, iparosság (egy türelmes mester és kedvezőbb piaci feltételek mellet). - de ez azt hiszem már a múlt. Min az én szakmám is.

Én régebben kiskereskedelemmel foglalkoztam, de a piaci változások követéséhez nem voltam elég tőkeerős.

Aztán pár évig éjjeliőrkén vegetáltam.

Azok válaszát várom akik ismernek ilyen embert, vagy maguk is azok.


2012. máj. 16. 18:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én találkoztam már olyan biztonsági őrrel, aki bipoláris, az unokatesóm bipoláris barátnője pedig patológus, azaz hullákat boncol.
2012. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismerek ilyet, de például szerintem az ötvös szakma lehet jó, mert végülis kézműipar, de még élő szakma
2012. máj. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Anyám ötvösnek akart adni. ;-) De amúgy sajna elég béna (kezű/ügyetlen), de viszont intelligens vagyok (134 IQ).


És én tudom már, a 134 IQ az inkább már hátrány az életben való boldogulás terén mint előny.

2012. máj. 16. 18:34
 4/22 A kérdező kommentje:

Várok még választ. Az eddigieket meg köszönöm!


Tényleg nekem is volt bipoláris boncmester ismerősöm (bár ő meleg volt).

2012. máj. 16. 18:35
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a tudatlanság bizony áldott állapot:D esetleg programozói v ilyesmi informatikai vonal?
2012. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Ha van nyelvérzéked, tanulhatnál tolmácsnak pl.
2012. máj. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Programozó - Sajnos középszerűekkel (még stabil munkaerővel is) telített már a szakma, és az ELTE programozó matematikus szakához meg nem vagyok elég kitartó. Bár azzal viszont már másnap lenne munkám. :(

De a kezdet kezdetén tényleg sokan voltak ezen a területen. Csak a bipolárisok bírták az éjjel-nappali nonstop munkát.

Szűkül az életterünk, tényleg boldogság lehet a tudatlanság.

2012. máj. 16. 18:43
 8/22 A kérdező kommentje:
diszlexiás vagyok sajnos - de tudom lesz több számomra hasznos válasz itt, és más bipolárisoknak is ez nagy kérdés ezt jól tudom, hátha ők is rálelnek erre a kérdésre.
2012. máj. 16. 18:45
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi az amiben jó vagy? sokat segítene nekünk is a válaszadásban
2012. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Voltam pályaválasztási tanácsadáson, három hónapos volt. Nem vezet eredményre.


Mivel minden szakma amit kidobót a rendszer nagyon komoly iskolázottságot vagy egyáltalán nem biztos megélhetést jelent.


Építész mérnöktől a képzőművészig volt a paletta. - jó (lebuktam) eltúloztam a bénaságom (inkább annyit hogy gyorsan nem ügyes a kezem, vagy ha nem a tudat alattim vezeti). ;-) Technika szabályos szerszám tartással 2-es, ésszel 5-ös, rajz mindig négyes-ötös. ÉS már művészet értők is mondták van abban valami ahogy rajzolok. - sok laikus meg firkának látja.

2012. máj. 16. 19:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!