Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hypohonderség ellen?

Hypohonderség ellen?

Figyelt kérdés
Hypohonder vagyok kiskorom óta, de mostmár olyan betegségeket képzelek be magamnak, amik évekig tartanak, akár halálig is, alaptalanul. Nem merek igazán élni. Megoldás?
2012. máj. 21. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is hipochonder vagyok, szintén gyerekkorom óta. Sok betegséget képzeltem be magamnak, de mindig meggyőztek, hogy még nincs itt a vég. Sokat tanultam, ennyi hasznom van belőle. :D

Megoldás: állandó önképzés, konzultáció a dokikkal és bizalom abban, hogy ők egy fokkal jobban értenek hozzá.

2012. máj. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rólam is azt mondják,hogy hipo vagyok,de én nem tartom magam annak.Nálam az a helyzet uralkodik mindig,hogy az orvosok nem hisznek nekem.A mostani helyzeteben azt csinálom,hogy kizárom az orvost az életemből.Próbálom elhinni,hogy nem vagyok beteg.Csak a tüneteim nem ezt mutatják
2012. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!