Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történhet? Teljesen megőrül...

Mi történhet? Teljesen megőrültem volna?

Figyelt kérdés

Nagyon hülyének, elmebetegnek, őrültnek fogtok tartani. Én is annak tartom magam..! Félek. A 15 éves unokabátyám öngyilkos lett január 19-én. Azóta folyamatosan érzem, hogy figyel, hogy itt van velem, neki játszom zongorán, miközben mozognak a függönyök, pedig minden ablak csukva van.. Ilyesmi. Az anyukája mesélte, hogy dolgok esnek le a polcról csak úgy, és hasonlók.. De ez szerintem eszméletlenül ijesztő.

Ma például.. Kivettem a spejzból egy doboz almalevet. Becsuktam az ajtót. Bekapcsoltam a tévét, leültem a kanapéra... Majdnem ráültem a macskára, aki a fotelben alszik. A macska a fotelben alszik. Ez fontos. Én leülök, leteszem az almalevet, erre kinyílik a spejzajtó. Befosok, mondom, mi van?! A macskára gyanakszom, de ő a fotelben alszik! Hallom a nyikorgást, amivel lassan kinyílik, és innen pont rá is látok. Láttam, ahogy kinyílik, de nem volt ott semmi, ami kinyitotta volna. Esküszöm... Erre átülök a másik kanapéra, hogy jobban lássam az ajtót. És mozog. MOZOG. Először azt hittem, képzelődöm, mert most keltem és még nemnagyon látok semmit. Csak bámulom az ajtónkat, és esküszöm!!, mozog. Jobbra-balra-jobbra-balra-jobbra-balra. Összehasonlítom a többi, egy helyben álló ajtóval. Tényleg mozog. Huzat? Dehát akkor a többi is mozogna, és csukva van minden. És tényleg SEMMI nem volt ott, ami mozgathatta volna. MI TÖRTÉNT??? Aztán megkérdezem, full remegve, hogy "van itt valaki..?", és MI TÖRTÉNIK?? Abbahagyja a mozgást. Esküszöm, azóta mozdulatlan... Nem viccelek!! NINCS ITTHON SENKI, CSAK ÉN!! TUDJÁTOK, MILYEN EZ??? Mint mikor bezártam kulcsra az ajtót januárban, Peti halála után pár nappal, leültem zongorázni, erre felhívtak rejtett számról, mikor felvettem, letették, aztán kopogtak, és mikor odanéztem a bejárati ajtóra, nem volt ott senki, SENKI, de a kulcsra zárt ajtó TÁRVA-NYITVA volt. És esküszöm, hogy hallottam a kopogást, különben nem megyek oda az ajtóhoz...

Nem tudom ezeket hová tenni. Úgy érzem, totál bekattantam. De ezek nem normális dolgok...


15/L



2012. máj. 23. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
ezek súlyos tünetek! Keresd fel a háziorvosodat minél előbb. Milyen betegsége volt az öngyilkos tesódnak?
2012. máj. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vedd fel kamerával vagy mobillal ahogy mozog az ajtó.

És ha már ott van, miért nem kommunikálsz vele?

A macska nem vett észre semmit?

2012. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Háziorvos sokat segít..

Nagyon rossz élete volt. Nem talált más megoldást. De nem szeretném, ha emiatt ítélnétek el őt.. Higgyétek el, ha tudnátok a történetet, talán ti sem döntöttetek volna másként a helyében...

Majd legközelebb... Ha megint történik valami.. Akkor éppen azon voltam, hogy ne kapjak szívrohamot..

De igen. Felébredt és tágra nyílt szemmel nézett oda, ahová én..

2012. máj. 24. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Orvosi segítséget kérj! Lehet hogy van valami idegrendszeri porbléma a családotokban. A huzatot azért ellenőrizd ha az ajtó kinyílik. Szellemek pedig sajnos nincsenek.
2012. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Agnetha válasza:
Ha ismétlődnek a dolgok, szentelt vizet spriccelj szét a lakásban,de legjobb, ha meg sem várod a következő alkalmat,már előtte megteheted.Menj el a templomba, kérd meg a papot, hogy szentelje meg a vizet, amit viszel.Aztán locsold szét a lakásban.
2012. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!