Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki felettem van (pl....

Ha valaki felettem van (pl. :fekszek az ágyon) és felémhajol, úgy érzem, nem kapok levegőt! Viszont liftbe gond nélkül utazok! Akkor ez nem klausztrofóbia? Vagy az?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 22:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Olyankor lökdösök,és ha az illetrő hülyéskedik is,sikítok,és ordibálok,egyszerűen rettegek,hogy megfulladok.
2009. jún. 29. 22:14
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire hiszel az ilyenekben, de ez akár lehet egy "trauma" az előző életedből, vagy akár gyerekkorodból.(olyan dolog amire nem emlékszel)

Ha sok pénzed van elmész pszihologushoz és az majd "kielemzi belőled" ha nem akkor ezzel együtt kell élned.

2009. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egy fóbia. Ha nem zavar a mindennapjaidban, akkor nem kell vele különösebben foglalkozni.
2009. jún. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!