Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Agykontrollosokhoz lennének...

Agykontrollosokhoz lennének kérdéseim. (? )

Figyelt kérdés

1. Honnan tudom, hogy sikerült lemennem alfába? Ti mit éreztek ilyenkor?


2. Háromújj technikáról azt olvastam, hogy ezzel szinte bármit meg lehet csinálni. Amikor elengedem akkor úgy érzem, hogy az összegyűjtött erő elszáll. Milyen praktikát ajánlanátok ez ellen? Ti hogyan fejezitek be, hogy ezt ne érezzétek?


3. Ha olyan célom van ami 2-6 hónapig is eltarthat akkor a folyamatra kell koncentrálni vagy a végeredményre?


4. Miután elértem a célt azután is kell gyakorolni, hogy ne álljon vissza a helyzet?


2010. jan. 25. 19:15
 1/1 anonim válasza:
Az utolsó két kérdésedet itt hirtelen is meg tudom válaszolni. Először is mindig a kitűzött célt tartsd szemelőtt, a hogyanjával nem kell foglalkoznod, az megoldódik. Másodszor pedig azért érdemes célod elérése után is folytatni a gyakorlatokat, h más célod érdekében is sikerrel bevethesd. Az első két kérdsed elégé pontatlan, erre csak azt tudom javasolni, hogy olvasd el José Silva és Philip Miele Agykontroll c. könyvét. Ha a hozzájutással kapcsolatban segítség kell, dobj rám egy e-mailt.
2010. febr. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!