Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért jönnek rám ilyen gondola...

Miért jönnek rám ilyen gondolatok? Mitől?

Figyelt kérdés

Itt van a szobámba a gyógyszer a szorongásomra.(nemrég kezdtem el szedni) Ugye felet kell bevenni, de még nem vettem be. Tegnap délután anyum bejött egy nagy késsel a szobámba, és behúzta az ajtót, és elém állt, bevettem-e már a gyógyszert, mert ha nem akkor elvágja nekem.

Mondtam majd megoldom, erre kiment.



És tegnap este is meg ma is olyan rossz érzésem és gondolataim támadtak és támadnak, attól félek, hogy mi van, ha anyum este álmomban leszúr.:S

Pedig anyum kedves, sosem ártott nekem, bár az igaz, hogy sikerült összeveszni vele tegnap előtt.


Mitől gondolok ilyeneket? Vagy miért jönnek ilyen gondolatok rám???

Szorongás szimplán?


Ugye nincs valóság alapja ???!


(beszólásokat nem kérek, kösz)


2012. máj. 29. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
vedd be azt a gyógyszert, de gyorsan!
2012. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

bevettem. 3-4 hét alatt alakul ki a hatása.

De ez ugye akkor nem reális félelem? Ugye?

2012. máj. 29. 23:00
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
ez bizony reális
2012. máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
komolyan?
2012. máj. 29. 23:17
 5/10 anonim ***** válasza:

jaj ugyan már, az előző válaszoló csak b@szt@t, pedig ez komoly dolog

ú, azért szegény anyukád...

2012. máj. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem reális, ez a betegséged miatt van.

Az első 2-3 hétben lehet hogy még cifrábbakat fogsz érezni, de ne törődj vele, az lebegjen a szemed előtt hogy 3 hét múlva már tuti nagyon jól leszel.

Az hogy anyukád nagykéssel rohan hogy gyógyszert szeleteljen annak a jele hogy mindennél jobban szeret téged.

2012. máj. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ilyenkor nevesd ki magad, hogy hogy juthat ilyen eszedbe. hiszen ha tényleg komolyan félnél attól hogy leszurnak álmodban, akkor kirohannál a házból.:)
2012. máj. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jah értem

Tehát akkor a gyógyszer eleinte felerősíti a szorongás tüneteit?:S

2012. máj. 30. 10:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy véletlenül megkarmoltam az öcsémet, miközben valamit csináltunk, és anyukám rám szólt, hogy mostmár le kell vágni a körmöd. És én tök biztos voltam benne, miközben mondta, hogy azt fogja mondani, mostmár le kell vágni a KEZED. Hülye félelem ez is csak, mint a tiéd, de én sokáig rosszul éreztem magam utána :/ csak tudatosítsd magadban, hogy nem reális dolog.
2012. máj. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, az ilyen gyógyszerek az első 1-2 hétben felerősíthetik a tüneteket, utána kezdenek hatni.
2012. máj. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!