Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontint vagy egyéb gyengébb...

Frontint vagy egyéb gyengébb nyugtatót háziorvos is felírhat?

Figyelt kérdés

Tudja, hogy jártam pszichológushoz, pszichiáterhez, ő is ajánlott nekem 1-et... Csak én azóta nem járok. Viszont az anyukám szeretné, hogy szedjek valamit, ami nem olyan erős, vagy akár valamilyen homeopátiás nyugtatót... (pánikbetegség, szorongás, személyiségzavar gyanú, étkezési zavar miatt voltam orvosnál amúgy).

Mindenféleképpen pszicho-dokival kell feliratni ezeket? Nem akarok oda járni már! A Vadaskertbe is be akartak fektetni, visszamondtam... Iszok esténként Valeriana-s vagy levendula teát, viszont nappalra ezek eltompitanának... :/

18L



2012. máj. 31. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
fel
2012. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én annó a Frontint (mármint a cseppeket) nem receptre vettem.
2012. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocs, 2. vagyok, én másra gondoltam, rákerestem a neten. Alábbira azt írja, hogy gyógynövényekből van. Az ára is korrekt sztem.

[link]

2012. máj. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
abból nincs csepp
2012. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
OK. Vettem!! Bocsi!
2012. máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem el, amit írsz. Sztem neked senki sem írja fel a frontint. Háziorvosilag cca 1000.- ft/hó, szakorvosilag kb 300.- Vagyis nem kevernél te itt, ha felirathatnád...
2012. jún. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Biztos, hogy felírhat.
2012. jún. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!