Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek az ellen, hogy a...

Mit tegyek az ellen, hogy a pszichológus előtt ne sírjam el magam?

Figyelt kérdés
Most készülök menni pszichológushoz, de biztos vagyok benne, hogyha elkezdi feltárni a lelkiválagom mélységeit, elfog a zokogás. Mert ha eszembe jutnak a lelki sérelmeim,vagy valami bántás ér mindig zokogok, másképp nem tudom levezetni a feszültséget:( Semmi szín alatt nem szeretnék ott elkezdeni bőgni neki, de azt is tudom, hogy valószínűleg nem tudom majd visszafojtani. Olyan megalázva érezném magam!!!!

2012. jún. 7. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj az ha sírsz,legalább megkönnyebbülsz picit.Látott ő már ilyet.
2012. jún. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én jövő héten megyek a pszichológushoz, és bár tudnék sírni...mert nekem meg a megnyílással vannak gondjaim...szóval ha kijön belőled, az a jobbik eset, hidd el.És nem megalázó, ez a dolga, fel van erre készülve.
2012. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
mikor én voltam nála hihetetlen mennyire a lelkünk mlyre tud hatolni, mert bizony ám én szinte mindig elsírtam magam. pedig nem vagyok az az érzékeny fajta
2012. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs ezzel,nyugodtan fejezd ki az érzéseid!Azért van ott,hogy meghallgasson,és abba ez is beletartozik.Hidd el,el fogja bírni.Szerintem meg fogsz könnyebbülni utána.
2012. jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne félj, Ő megérti! Látott már ilyet.


Én is járok pszichológushoz és én is mindig vissza szoktam magam fogni, mert szégyellem, de egyszer nem sikerült és nyugtatgatott, hogy ne szégyelljem. Én is megalázva éreztem magam, de annyira mondta, hogy nem kell szégyellni.


Szóval meg fog érteni, ne aggódj.

2012. jún. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!